Orientacinis ralis „Už saugų vaikų kelią į mokyklą“Dėmesio – atnaujinta!
Orientacinio ralio dalyvių sąrašas
Orientacinio ralio programa


Jei jums rūpi mažųjų šalies piliečių saugumas, sveikata ir gyvybė – kviečiame išmėginti savo jėgas „Auto Bild Lietuva“ orientaciniame ralyje „Už saugų vaikų kelią į mokyklą“.

Kiekvienais metais kartu su gausiu moksleivių būriu mokslo metus pradeda ir kelios dešimtys tūkstančių pirmaklasių. Jaudulys, nauji potyriai, o kartu ir naujas kelias į mokyklą – visos šios naujos emocijos vaikus tiesiog apsvaigina ir tada apie dėmesingumą, aišku, visiškai pamirštama. Keliaujantiems į mokyklą vaikams, ypač pradinukams, dažnai svarbiau šokinėti, straksėti ir siausti, negu apsižvalgyti gatvėje. Vienas žingsnis į šalį – ir jau nelaimė. O rudenį, kai kasdien temsta vis anksčiau, mokyklinukų saugumas tiek miestuose, tiek atokesniuose Lietuvos kampeliuose yra itin svarbu.
„Auto Bild Lietuva“ kviečia visus norinčius prisijungti prie pilietinės akcijos ir padėti pirmokėliams bei kitiems moksleiviams sveikiems pasiekti mokyklą ir namus. Žurnalo komanda kartu su savo partneriais rengia labdaringą orientacinį ralį, per kurį surinktos lėšos bus panaudotos aprūpinti į mokyklą einančius vaikus saugumo priemonėmis. Šios priemonės atiteks to Lietuvos regiono, kuriame remiantis kelių policijos duomenimis pernai žuvo daugiausiai vaikų, mokymo įstaigai ar įstaigoms.

Kaip tapti dalyviu
Orientaciniame ralyje gali dalyvauti visų įmonių, įstaigų ir organizacijų atstovai. Tereikia sudaryti dviejų narių ekipažą, užpildyti specialią registracijos formą ir rugsėjo 14 d. 9 val. atvykti į restoraną „HBH‘aš“ (plento Vilnius–Molėtai 17 km). Čia jūsų lauks renginio organizatoriai, kurie dalyvius supažindins su visomis ralio taisyklėmis ir užduotimis. Burtais išsiaiškinus ekipažų starto numerius bus paskelbtas orientacinio ralio startas.

Kviečiame aktyviai dalyvauti – jūsų laukia nepamirštamos emocijos, sveika adrenalino dozė ir puikūs rėmėjų prizai!

Orientacinio ralio organizatoriai ir partneriai

Prizai:
I vieta
GOODYEAR padangos
GOODYEAR padangos – tai kokybė ir saugumas kelyje. Automobilis, „apautas“ GOODYEAR padangomis važiuoja ne tik tyliai, bet ir padeda taupyti degalus bei mažina aplinkos taršą anglies dvideginiu (CO2). Be to, šios padangos pasižymi didele rida.

II vieta
Navigatorius „Becker Active 45“
4,3“ colio liečiamasis ekranas, 44 Europos šalių žemėlapis, „Bluetooth“ laisvų rankų funkcija, laikiklis su įkrovimo funkcija, TMC antena, eismo juostų nuorodos, trimatis relfjefo ir įžymių pastatų atvaizdavimas, vidinė atmintis 4GB, „MicroSD“ kortelės lizdas.
Prizo steigėjas: oficialus „Becker“ atstovas Lietuvoje SIA „Bajtel.LV“

III vieta
Lengvas naudoti ir stilingas fotoaparatas „FUJIFILM FinePix JZ100“
14 mln. raiškos taškų 1/2.3” CCD jutiklis, 8x optinis artinimas, „Fujinon“ plataus kampo objektyvas, filmavimas HD raiška, optinis vaizdo stabilizavimas ir lietuviškas meniu.
Prizo steigėjas: UAB „FUJIFILM LIETUVA“