Galiniai žibintai – kryžiaus formos

hummer

Chevrolet Suburban visureigis iš Sankt Peterburgo (Rusija) į Kaune esančias „Automodernos“ dirbtuves atkeliavo prieš metus. Rusas Sergejus norėjo, kad po perdarymoo Suburban būtų panašus galingą į Hummer H1 visureigį.

Parodę užsakovui būsimo automobilio eskizus, „Automodernos“ meistrai ėmėsi darbo. Jie sukonstravo ir įtaisė naujus priekinius bei galinius žibintus (beje, galiniai yra kryžiaus formos), storomis aliuminio juostomis papuošė priekinį langą, sumontavo naują ir visiškai kitokį bagažinės dangtį, ant stogo užkėlė šešis halogeninius žibintus, o ant variklio dangčio – garso signalą. Vėliau Grizzly buvo apautas tamsiais 20 colių lengvojo lydinio diskais bei nudažytas juodo perlo spalva.

hummeriozibintai

Neatpažįstamai pasikeitė ir buvusio Chevrolet Suburban salonas. Pravėrus dureles pirmiausia į akis krinta juoda ir oranžine spalva dekoruotas odinis interjeras. Vis dėlto didžiausią įspūdį daro galinga garso ir vaizdo aparatūra. Pasirodo, salone įtaisyti net penki monitoriai: vienas prietaisų skydelyje vairuotojui, antras – priekyje sėdinčiam keleiviui, trečias užkeltas centrinės konsolės viršuje, o likę du įtaisyti priekinių sėdynių galvos atlošuose. Tikras namų kinas ant ratų.

hummeriosalonas

Beje, būtent ši garso ir vaizdo aparatūra suvalgė daugiausiai Rusijos piliečio pinigų. Vien už ją Sergejus paklojo apie 20 tūkst. Lt. Dar apie 60 tūkst. Lt kainavo kiti tiuningo darbai. Taigi prieš Velykas į Rusiją išvykęs Grizzly rusui iš viso atsiėjo net 80 tūkst. Lt.

Pasak „Automodernos“ vyrų, Sergejus atliktu darbu patenkintas. Mes irgi manome, kad Lietuvoje padailintas visureigis tikrai papuoš Sankt Peterburgo gatves.

Mindaugas Malinauskas

Roberto Kundroto nuotr.