Išrinkas metų saugiausias vairuotojas

Šį šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, įvyko vieno svarbiausių saugaus eismo renginių Lietuvoje – saugiausio Lietuvos vairuotojo konkurso – finalas. Šio renginio tikslas – rasti ir visuomenei pristatyti patį saugiausią ir tolerantiškiausią kitų eismo dalyvių atžvilgiu vairuotoją.

Konkursas vyko penkis mėnesius. Žurnale „Auto Bild Lietuva“ buvo pateikiami įvairūs klausimai, atsakymus į kuriuos skaitytojai siuntė į redakciją. Į finalą buvo atrinkti 32 teisingiausiai į klausimus atsakę skaitytojai iš visos Lietuvos.

Finalas VĮ „Regitra“ patalpose ir egzaminų aikštelėje vyko dviem etapais. Pirmajame etape per pusvalandį reikėjo atsakyti į 30 teorinių klausimų. Po to 25 daugiausiai teisingų atsakymų pateikę pusfinalininkai, antroje dalyje – finale – automobiliu VW Golf kuo greičiau ir tiksliau turėjo įveikti specialiai įrengtą trasą.

Pirmosios vietos nugalėtojas R. Petrulionis iš Vilniaus laimėjo kelionę į Paryžių, antrosios vietos laimėtojas – D. Jonaitis iš Mažeikių – dviratį, trečiosios – N. Banys iš Vilniaus – padangų komplektą.

Pirmosios ir antrosios vietų laimėtojai konkurse dalyvauja nebe pirmą kartą.

Tai jau ketvirtasis saugiausio Lietuvos vairuotojo rinkimo konkursas, kurį organizuoja žurnalas „Auto Bild Lietuva“, partneris VĮ „Regitra“ bei rėmėjai: „Neo turas“, „Goodyear“, „If draudimas“ ir kt. Toks pat konkursas yra organizuojamas ir kitose Europos šalyse, kuriose yra leidžiamas žurnalas „Auto Bild“.

www.auto-bild.lt