BMW: viskas, kas genealu – paprasta

[nggallery id=8 template= carousel ]

BMW koncerno inžinieriai sukūrė automobilį, kuris vidutiniškai naudodamas 2 litrus degalų 100 kilometrų nuvažiuoti, gali įsibėgėti iki 200 kilometrų per valandą greičiu.

Bavarijos koncerno BMW muziejus pasipildė nauju eksponatu – konceptiniu modeliu, kuris vadinasi BMW Simple, tai reiškia „paprastas“.

Ši trijų ratų transporto priemonė, skirta važiuoti megapolių gatvėmis, sukurta dar 2008-aisiais metais, yra automobilio ir motociklo hibridas. Konceptinio modelio plotis vos siekia 110 см, o ilgis – trumpesnis už Mini Cooper automobilio ilgį.

Kompanijos pranešime spaudai teigiama, kad pagal komforto lygmenį, šis triciklas prilygsta 5 serijos BMW. BMW Simple pagalba koncernas nori parodyti savo pasiekimus kuriant ekologiškai švarius ir ekonominius modelius: šio modelio CO2 išmetimas į aplinką sudaro 50 g/km.

Naujasis konceptas sveria 450 kilogramų, jo variklis – nedidelis, 48 AG, dirba poroje su nedideliu elektriniu varikliu. Važiuodamas posūkyje automobilis gali pasvirti į šoną, kaip ir paprastas motociklas.

Triciklo dinamiškumas nėra toks pat, kaip motociklo, tačiau iki 100 km/h greičio jis gali įsibėgėti per 10 sekundžių.

bmw-clever-concept-02_10_12

Naujasis BMW konceptas Clever, sukurtas pagal BMW Simple, gali pasiekti 100 km/h greitį, o nuo 0 iki 60 km/h įsibėgėja per 7 sekundes.

www.auto-bild.lt