Bus pakeistas automobilių eismas į kapines

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad artėjant Visų Šventųjų dienai ir Vėlinėms, spalio 31 d. – lapkričio 1 d. nuo 7 val. iki 20 val. bus pakeistas automobilių eismas į miesto kapines.

Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės bus nukreipiamas per Naujosios Vilnios rajoną – A. Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis.
Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose, kur netrukdo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

Vykstantys savu transportu į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną, turės galimybę privažiuoti prie kapinių ne pagrindiniu, bet aplinkiniu keliu, esančiu už 1 km nuo pagrindinio įvažiavimo (važiuojant link Sudervės). Kad išvengti automobilių spūsties į Karveliškių kapines, rekomenduojama transporto priemones palikti stovėjimo aikštelėje Žvėryne ir kelionę iki kapinių tęsti viešuoju transportu – 63 maršruto autobusu „Žvėrynas – Pilaitės pr. – Karveliškės“.

Spalio 31–lapkričio 1 dienomis bus uždraustas eismas Ąžuolyno gatve ties Saltoniškių kapinėmis. Iš Laisvės pr. galima bus privažiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės – iki automobilių stovėjimo aikštelių Ąžuolyno gatvėje.

Keisis eismo organizavimas į Kairėnų kapines – automobilių eismas nuo Nemenčinės plento iš Kairėnų gatvės bus nukreiptas apvažiavimu Šilėnų gatve, o nuo Plytinės gatvės link kapinių bus nustatytas vienpusis eismas.

Kad prie minėtų miesto kapinių galėtų privažiuoti maršrutiniai autobusai, nuo spalio 24 d. iki lapkričio 2 d. kapinių prieigose – šalia autobusų stotelių, apsisukimo žiedų, kapinių įėjimo vartų – automobilių stovėjimas bus draudžiamas.

www.auto-bild.lt