„Daihatsu“ į Tokijo parodą atveža keturias naujienas

[imagebrowser id=3]

„Daihatsu“ į Tokijo automobilių parodą atveža konceptų kvartetą: mažiausią automobilį e:S, kompaktišką Tanto Exe, mini autobusą Deca Deca ir atvirą retro stiliaus keturvietį basket.

Atviras keturvietis basket primena senąjį gerąjį Citroen Mehari,  kuriuo Liui de Finesas 60-aisiais važinėjo Saint Tropezo gatvėmis. Džipą primenantis automobilis skirtas šeimai, kuri savaitgaliais nori pakvėpuoti grynu užmiesčio oru. basket automobilio priekines sėdynes dengia nuimamas tvirtas stogas, o galines sėdynes dengia minkštas nuimamas stogas.

e:S (atstovaujantis ekonimišką ir mažąją klasę) yra mažiausias ir lengviausias automobilis, sveriantis tik 700 kilogramų. Su mažu benzininiu varikliu ir start-stop sistema dviejų durų, keturių vietų mažylis su vieno litro benzino sąnaudomis nuvažiuoja 30 kilometrų.

Deca Deca modelis – klasikinė dėžė ant ratų ir stipriai primena Nisan Cube arba Scion xB. Japonai šį savo kūrinį vadina super dėže – „Super Box“.

Ketvirtasis šioje eilėje yra kompaktiškas automobilis Tanto Exe, kuris turi pagražintą versiją „Custom“.

Visi keturi modeliai garantuoja „važiavimo malonumą“ ir salono vidaus komfortiškumą. Intriga vis dar išlieka, nes techninių duomenų, įrengimo ir kitų vartotoją dominančių detalių „Daihatsu“ kol kas nepateikia.

dai3_10_08

www.auto-bild.lt