„Porshe“ kompanija ruošia naujoves

„Porsche“ kompanija per artimiausius ketverius metus pilnai atnaujins savo modelių eilę. Apie tai rašo žurnalas Autocar.

Svarbiausia ateinančių metų naujiena taps naujos kartos visureigis Cayenne. Tikima, kad naujojo modelio kėbulo dizainas bus sudėtingesnis, negu prieš tai buvusio modelio, o taip pat – naujame modelyje bus įmontuoti nauji tiesioginio įpurškimo varikliai. 2010-aisiais metais bus atnaujintas hečbeko Panamera variklis – 6 cilindrų dyzelinis ir benzininis.

2011-ieji metai „Porsche“ kompanijai taps hibridizacijos metais – visų pirma ši sistema atsiras visureigyje Cayenne, o kiek vėliau ir modelyje Panamera. Tikėtina, kad „Porsche“ gamins  hibridinius modelius su dviejų tipų varikliais – aštuonių cilindrų JAV rinkai ir šešių cilindrų Europos rinkai.

2012-ųjų vasarą rinką turi pasiekti sportinis naujos kartos modelis 911. Manoma, kad naujiena bus šiek tiek ilgesnė už savo pirmtaką ir gaus naują važiuoklę.

Dar po metų „Porsche“ planuoja pristatyti naują (SUV), o taip pat naują sportinių automobilių liniją –  kupe ir kabrioletą, kurie bus pozicionuojami aukščiau už 911 modelių šeimą.

Naujojo „Porsche“ direktoriaus Michaelio Machto teigimu, po kelių metų jo kompanija padvigubins pardavimus – nuo 75 iki 150 tūkst. automobilių per metus. Tai pasiekti padės automobilių linijos praplėtimas bei nedidelių šeimyninių sportinių automobilių gamyba.

www.auto-bild.lt