„Subaru Forester“ – tarp patikimiausių automobilių

Japonijoje gaminamas Subaru „miškininkas“ aukščiausią įvertinimą pelnė  Vokietijos GTU („Gesellschaft für Technische Überwachung“ – techninės kontrolės bendrovės) reitinge tarp 1-3 metų SUV klasės modelių, rašoma pranešime.

subfor1_10_27Iš 100 Forester automobilių problemų turėjo tik 6,2 procento. Antrąją vietą tarp šios klasės automobilių užėmęs Porsche Cayenne atsiliko daugiau nei pusantro procento – 7,9 procento automobilių turėjo defektų.

„Auto Zeitung“ ekspertai akcentavo, kad Forester yra puikus pasirinkimas ne tik dėl nepranokstamos kokybės. Jų vertinimu, Subaru modelis yra itin erdvus, opoziciniai  Subaru varikliai užtikrina puikias dinamines ir eksploatacines savybes, nuolatinė keturių varomųjų ratų transmisija garantuoja užtikrintą ir saugią kelionę bet kokiu oru ir bet kokiu keliu.

subfor2_10_27„Auto Zeitung“ paskelbtas GTU patikimumo reitingas taip pat liudija ir apie aukštą likutinę modelių vertę: patikimi automobiliai paprastai yra aukščiau kotiruojami ir naudotų automobilių rinkoje.

„AutoTyrimų“ duomenimis, Lietuvoje Forester yra akivaizdus lyderis „medium sport utilities“ klasėje: per 9 šių metų mėnesius mūsų šalyje parduotas 151 šio modelio naujas automobilis. Artimiausių konkurentų – Mitsubishi Outlander (parduota 119 vnt.), Nissan X-Trail (76 vnt.), Toyora RAV4 (67 vnt.) ir Honda CR-V (58 vnt.) parduota mažiau.

www.auto-bild.lt