„Vilniaus Vista“ salone pasirodė naujasis „Land Rover Discovery 4“

[imagebrowser id=32]

Neseniai vieninteliu oficialiu „Land Rover“ prekybos atstovu tapusi bendrpvė „Inchcape Motors“ pateikė naujieną „Land Rover“ gerbėjams. Bendrovės atstovybėje „Vilniaus Vista“ pristatomas naujasis „Discovery 4“.

Ketvirtos kartos „Land Rover Discovery 4“ pasižymi erdviu salonu – patogiai talpina 7 keleivius. „Land Rover“ pasididžiavimas siūlo naujus variklius, pagerintą dinamiką ir naują dizainą.

Naujas „Land Rover“ TDV6 3.0 turbodyzelinis variklis suvartoja 9proc. mažiau degalų bei turi 10 proc. mažesnę CO2 emisiją, tačiau yra 29 proc. galingesnis nei buvęs 2.7 variklis. Sukimo momentas padidintas iki 600 Nm, o tai kol kas didžiausią sukimo momentą turintis 6 cilindrų dyzelinis variklis, montuojamas į lengvuosius automobilius pasaulyje.

TDV6 2.7 variklis taip pat patobulintas, turintis aukšto spaudimo „common rail“ tiesioginio įpurškimo sistemą, kuri naudoja kintamos geometrijos turbiną. „Land Rover“ variklis pasiekia 190 AG galią ir didelį 440 Nm sukimo momentą. Presuoto grafito plieno blokas yra lengvesnis, ilgalaikiškesnis ir standesnis nei įprasto ketaus.

Nauja prietaisų konsolė pasisukusi į vairuotoją, taip užtikrinant geresnį matomumą ir prietaisų pasiekiamumą. Kelio dangos bei sąlygų kontrolės sistema Terrain ResponseTM dabar įtaisyta daug patogesnėje vietoje centrinėje konsolėje. Visos versijos taip pat turi naują šildomą vairą su patobulintais informacinio ekrano, garso ir „Cruise Control“ nuolatinio greičio palaikymo sistemų valdymo mygtukais.

Išorės dizainas taip pat pasikeitęs – atnaujintas priekinis aerodinaminis sparnas, įmontuoti sportiškesni žibintai su LED technologijomis priekyje ir gale.

„Land Rover“ inžinieriai pakeitė važiavimo įprasta kelio danga valdymą ir netgi pagerino kone legenda tapusias ankstesniojo „Discovery“ bekelės įveikimo savybes: sumontuoti nauis pakabos komponentai, atnaujinta vairo sistema, didesni stabdžiai pagerinta traukos kontrolės sistema.

Automobilyje įmontuota Terrain ResponseTM sistema optimizuoja automobilio stabilumą beveik visose situacijose, parinkdama tokį režimą, kuris labiausiai tinka pagal sąlygas: ar tai įprastas važiavimas,  ar žolė, žvyras, sniegas, smėlis, purvas, provėžos, akmens skalda ar kalnai.

„Discovery“ turbūt daugiausia galintis automobilis pasaulyje. Tai ir puikus bekelės automobilis, ir daug daugiau nei paprastas minivenas, ir siūlantis liukso klasės patogumus.

„Vilniaus Vista“ salone „Discovery 4“ kaina prasideda nuo 150 000 Lt.

lrover_10_23

www.auto-bild.lt