Antroje treniruočių dalyje K.Vasiliauskas – dešimtas

vasiliauskas

Lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas, šiomis dienomis Prancūzijoje bandantis GP2 formulę, pirmosios dienos popietinius važiavimus baigė 10 iš 24 dalyvaujančių lenktynininkų, rašo „Alfa.lt“.

Lyginant su pirmosios dienos dalies rezultatais, sportininkas vieno rato įveikimo laiką pagerino 0,7 sekundės (1:12.664) ir nuo geriausią rezultatą parodžiusio Luiz Razia (1:12.416), kuris GP2 lenktyniauja jau metus, atsiliko tik 0,228 s.

„Šiandien įveikiau net 96 ratus ir jaučiuosi gerokai pavargęs. Antrojoje treniruočių dalyje naudojome naujas padangas ir savo rezultatą būčiau galėjęs dar labiau pagerinti, tačiau antrame trasos sektoriuje esančiame ypač greitame posūkyje nuo didžiulių perkrovų nebegalėjau tiesiai nulaikyti galvos. Esu labai patenkintas šia diena, juo labiau kad iš visų čia esančių lenktynininkų aš vienintelis pirmą kartą vairuoju GP2 formulę. Rytoj laukia tokia pati įtempta programa ir dar du naujų padangų komplektai, tad rezultatus dar tikrai gerinsiu“, – po bandymų dienos kalbėjo K. Vasiliauskas.

K. Vasiliauskas „Paul Ricard“ trasoje vairuoja italų komandos „Trident racing“ automobilį. Savo komandos draugą bulgarą Plameną Kralevą antrojoje treniruočių dalyje jis lenkė daugiau nei 3 sekundėmis ir yra greičiausias iš keturių bandymuose dalyvaujančių komandos lenktynininkų.

Nuo 2005 metų vykdomo GP2 čempionato lenktynės vyksta kartu su „Formulės 1“ etapais. Iš GP2 į „Formulę 1“ pateko Nico Rosbergas, Lewis Hamiltonas, Timo Glockas, Sebastianas Buemi,
Kazuki Nakajima. GP2 formulėje sumontuotas Renault V8 4l darbo tūrio variklis, kurio galia siekia 620 AG. Automobilis iki 100 km/h įsibėgėja per 2,8 s ir gali pasiekti maksimalų 330 km/h greitį.

www.auto-bild.lt

„F-1.lt“ foto