„Chrysler“ centras įsikūrė naujose patalpose

Oficialus Chrysler, Jeep, Dodge ir Mercedes-Benz atstovas UAB „Silberauto“ informuoja, kad nuo lapkričio 16 d. visi atstovaujamų amerikietiškų automobilių markių savininkai ir gerbėjai yra laukiami adresu Pirklių g. 9, Vilniuje, rašoma pranešime.

Silberauto direktorius Rimantas Stankevičius teigia, kad šiuo metu svarbiausia būti lankstiems kainų atžvilgiu ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę: „Šiandien mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą patraukliomis kainomis – centralizuotai, vienoje vietoje. Anksčiau Pirklių gatvėje esančiame salone taip pat aptarnavome Chrysler ir Jeep automobilius, todėl šią vietą žino dauguma mūsų klientų“.

Chrysler Group automobilių pardavimo Lietuvoje vadovas Redas Kizala kviečia apsilankyti naujame salone jau nuo š.m. lapkričio 16 d.

Pardavimo vadovas pažymi, kad šie metai ir tarptautiniu mastu Chrysler Group buvo didelių pasikeitimų ir verslo optimizavimo metai. Visos Chrysler grupės pardavimo rodikliai parodė augimą rugsėjo mėnesį. Skaičiuojant be Šiaurės Amerikos rinkos, augimas siekė net 30 proc.

Populiariausiais modeliais išlieka legendinis Jeep Grand Cherokee visureigis, naujasis Dodge Journey ir visų laikų populiariausias vienatūris – Chrysler Grand Voyager.

www.auto-bild.lt