„Goodyear“ pristatė naują interneto svetainę vairuotojams

goodyear
Žiema – ne tik Kalėdų Senelis, bet ir atsargus bei saugus važiavimas žiemos keliais. Taip su lankytojais sveikinasi nauja interneto svetainė www.samoningasvairuotojas.lt, kurią sukūrė padangų gamintoja „Goodyear“. Svetainėje galima sužinoti patarimų, kaip laiku pasiruošti žiemai ir kaip saugiai vairuoti šiuo metų laiku.

Svetainėje taip pat yra žieminių padangų parinkimo įrankis. Atsižvelgiant į gyvenamąją vietą ir kelionių automobiliu maršrutus, vairuotojams pateikiami patarimai, kaip apdairiau elgtis kelyje, važiuoti taupiai ir tausojant aplinką.

goodyear_vidus
Svetainėje akcentuojami keli svarbūs ir kai kam galbūt netikėti tinkamo pasirengimo žiemai patarimai. Pavyzdžiui, žiemą sureguliavus oro slėgį padangose jų rida gali padidėti 15 tūkst. km, o degalų sąnaudos – sumažėti.

Taip pat svarbu laiku pakeisti padangas: automobilio, pasiekusio 50 km/val. greitį, stabdymo atstumas ant sniego su žieminėmis padangomis yra 43 m trumpesnis, o važiuojant apsnigtu paviršiumi žieminėmis padangomis tikimybė, kad išlaikysite automobilio kontrolę, yra 500 proc. didesnė.

Tyrimai rodo, kad 57 proc. vartotojų informacijos ieško internete. Tuo tarpu internete patalpinta informacija apie saugumą keliuose žiemą iki šiol buvo padrika ir nepritaikyta konkrečioms problemoms, su kuriomis galima susidurti Lietuvos keliuose.

www.auto-bild.lt