Lietuvoje eismo sąlygos pagerėjo

Šįryt eismo sąlygos Lietuvos keliuose pagerėjo, bet kai kur jos vis dar yra sudėtingos. Apie tai praneša automobilių kelių eismo direkcija. Klaipėdos, Kretingos ir Plungės rajonuose magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos, bet dar padengtos prispausto sniego sluoksniu, magistralinių kelių dangos nuvalytos ir pabarstytos. Krašto kelių nuvalytos dabar jos barstomos. Valomi rajoniniai keliai. Dar yra apsunkinto išvažiavimo rajoninės reikšmės kelių Kretingos rajone ir Priekulės meistrijoje. Čia eismo sąlygos sudėtingos.

Dėl apsunkinto išvažiavimo rajoninės reikšmės kelių tikslesnės informacijos prašoma kreiptis į Kretingos ir Klaipėdos kelių tarnybas.

Snyguriuoja Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Varėnos, Trakų, Ukmergės ir Utenos rajonuose. Magistralinių kelių dangos su nedidelėmis provėžomis -pabarstyti. Krašto kelių dangos provėžotos, atskiruose ruožuose padengtos prispaustu suledėjusiu sniegu. Pabarstytos.

Normalios eismo sąlygos Marijampolės apskrityje. Čia magistralinių kelių dangos švarios ir sausos. Krašto kelių dangos daugiausiai plikos, vietomis su nedidelėmis provėžomis.

Rūkas Raseinių ir Šilalės rajonuose. Matomumas nuo 200 iki 300 m.
Rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu ir slidūs.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 950 m. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas. Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis į Šilutės kelių tarnybą.

www.auto-bild.lt
Šaltinis: lra.lt