8 būdai, kaip išdžiovinti šlapią automobilį ne garaže

00082041

Migla automobilyje – tai daugeliui vairuotojų pažįstamas reiškinys. Dėl salone tvyrančios nuolatinės drėgmės dažnai vargstame su aprasojusiais langais. Pateikiame aštuonis būdus, kaip šlapią automobilį vėl išdžiovinti ir tai padaryti ne garaže.

Vėlyvas lietingas ruduo ir dažnai šlapdriba “džiuginanti” žiema – tai laikotarpis, kai oro drėgnumas siekia 100 procentų. Aišku, kai taip drėgna, automobilio salonas tarsi virsta stalaktitų uola. Kai drėgmė apipuola stiklus, ant jų iš mažytėlaičių vandens lašelių susidaro migla – taigi stiklas aprasoja iš vidaus. Jei jį tik nušluostysime, nuo to geriau nepasidarys, nes vandens dryžiai trukdys geram matomumui. Tokiais atvejais gelbsti tik automobilio išdžiovinimas. Kaip tai padaryti, jums dabar ir patarsime bei parodysime.

ABL inf.

Patarimas

Įvairių priemonių, kurios padės išdžiovinti automobilio saloną, tikrai rasite namuose. Po kilimėliais galima patiesti laikraščius, į kampus įsprausti sauskelnių – tai taip pat puikūs kovos su drėgme pagalbininkai. O kavos milteliai dubenėlyje panaikins ir blogus kvapus automobilio viduje.

[imagebrowser id=126]

„Autobild Lietuva“, 26/2009 (111), 2009 12 19–2010 01 01

www.auto-bild.lt