„Chevrolet Spark“ Lietuvoje – jau šių metų pradžioje

chevrolet_sparl

Jau šių metų pradžioje, vasarį, Lietuvoje bus galima įsigyti Chevrolet Spark, kuris laikomas kukliu ir nebrangiu miesto automobiliu.

Pasak patikimo „Autobild Lietuva“ žurnalo, naujasis Chevrolet Spark tikriausiai nebus labai populiarus Lietuvoje. Ne todėl, kad tai blogas modelis, o todėl, kad šio segmento automobiliai visiškai ignoruojami mūsų šalyje.

„Chevrolet Spark“ saugumas įvertintas keturiomis „EuroNCAP“ žvaigždutėmis.

Techniniai Chevrolet Spark duomenys

Variklis – benzininis

Darbinis tūris – 1206 cm3

Maks. galia – 50 kW (81 AG) esant 6200 aps./min.

Maks. sukimo momentas – 111 Nm esant 4600 aps./min.

Varantieji ratai – priekiniai

Pavarų dėžė – 5 bėgių mechaninė

Degalų bako talpa – 35 l

Vid. degalų sąnaudos – 4,8 l/100 km

Maks. greitis – 164 km/h

0–100 km/h – per 12,1 s

Kaina – apie 29 tūkst. Lt

Apie „Chevrolet“

„Chevrolet“ yra „General Motors“ automobilių gamintoja, per metus 130 pasaulio šalių parduodanti per 4,5 mln. automobilių. Tai ketvirta didžiausia automobilių kompanija pagal pardavimo apimtis ir viena greičiausiai augančių automobilių gamintojų pasaulyje. 2005 m. atnaujino prekybą savo automobiliais Europoje. Naująjį pagrindinių „Chevrolet“ modelių rinkinį sudaro mažasis Aveo, kompaktiškasis sedanas Cruze, Captiva SUV ir vidutinių matmenų Epica.

Europoje daugiausia „Chevrolet“ automobilių parduodama Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje. 1911 m. šveicaro emigranto Louiso Chevrolet įkurta „Chevrolet“ bendrovė savo šimtmetį rengiasi paminėti pasiūlydama rinkai elektromobilį Chevrolet Volt.

www.auto-bild.lt

Foto: gamintojo