Dakaro naujienos: po ketvirtojo etapo lyderiai lieka tie patys

dakaras_hameris

Ketvirtasis Dakaro ralio etapas buvo sėkmingas kai kuriems nugalėtojo titulą ginantiems lenktynininkams. Motociklų klasėje ketvirtąjį etapą greičiausiai įveikė ispanas Marco Coma.  Vis dėlto bendroje įskaitoje jis net nepatenka į geriausių motociklistų penketuką. Dėl baudos ir techninių problemų jis užima 6-ąją vietą. Bendroje įskaitoje pirmauja Cyrilas Despresas su KTM’u.

Automobilių klasėje taip pat yra naujienų. Ketvirtajame etape geriausią rezultatą parodė amerikietis Robbys Gordonas su visureigiu Hummer. Nors jis bendros įskaitos lyderį prancūzą Stephane’ą Peterhanselį aplenkė tik viena sekunde, bendroje įskaitoje jis tik aštuntas. Praėjusių metų nugalėtojas Ginelis De Villiersas buvo penktas.

Sunkvežimių klasėje – jokių pasikeitimų. Jį laimėjo tas pats „КаmAZ-Master“ pilotas Vladimiras Čaginas, kuris lyderiauja bendroje įskaitoje. Antroje vietoje – nugalėtojo titulą ginantis rusas Firdausas Kabirovas.

Dakaro ralis prasidėjo sausio 1.Argentinos sostinėje Buenos Airėse, kur lenktynės ir baigsis sausio 17 dieną. Ralis pirmą kartą vyksta ne Afrikoje, o Pietų Amerikoje.

Iš viso ralio dalyviams Argentinos ir Čilės keliais teks įveikti apie 9 tūkstančius kilometrų: motociklininkų laukia 8937 km, iš kurių 4717 km specialūs greičio ruožai, o automobilių ir sunkvežimių – 9030 km ir 4810 km specialūs greičio ruožai.

www.auto-bild.lt

Šaltinis ir foto: auto.lenta.ru