Dakaro ralio naujienos: nugalėtojo titulą ginantiems nesiseka

dakaras_auto

Nugalėtojų titulą ginantiems Dakaro ralyje nesiseka. Po trečiojo etapo automobilių, motociklų ir sunkvežimių klasėje – nauji lyderiai. Automobilių grupėje greičiausias pirmadienį buvo Stephane’as Peterhanselis su BMW, o motociklu greičiausiai 182 km greičio ruožą įveikė Cyrilas Despresas su KTM’u, kartu tapę lyderiais ir bendroje lenktynių įskaitoje. Sunkvežimių klasėje trečiąjį ralio etapą laimėjo KaMazo pilotas Vladimiras Čaginas, kuris yra lyderiu ir bendroje įskaitoje, į antrą vietą nustūmęs nugalėtojo titulą ginantį kitą rusą Firdausą.

dakaras_moto

dakaras_kamazas

Nugalėtojo titulą automobilių klasėje gina Ginelis De Villiersas su Volkswagenu iš Pietų Afrikos Respublikos, o motociklų klasėje – ispanas Marcas Coma su KTM’u. Pirmasis bendroje įskaitoje yra 23-as, o M.Coma – 8-as.

Šiandien ketvirtajame Dakaro ralio etape iš Fjambalos Argentinoje į Kopjapą Čilėje karavanui teks įveikti 629 km, iš kurių 203 km sudarys greičio ruožas.

Iš viso ralio dalyviams Argentinos ir Čilės keliais teks įveikti apie 9 tūkstančius kilometrų: motociklininkų laukia 8937 km, iš kurių 4717 km specialūs greičio ruožai, o automobilių ir sunkvežimių – 9030 km ir 4810 km specialūs greičio ruožai.

dakaras-marsrutai

Dakaro ralis prasidėjo penktadienį Argentinos sostinėje Buenos Airėse, kur lenktynės ir baigsis sausio 17 dieną. Ralis pirmą kartą vyksta ne Afrikoje, o Pietų Amerikoje.

dakaras_zemelapis

www.auto-bild.lt
Šaltinis ir foto: dakar.com, auto.lenta.ru