Dėmesio! Skelbiami konkurso nugalėtojai!

Rašyti komentarus Autobild.lt forume apsimoka. Tą tikrai patvirtins trys „100 komentarų“ konkurso nugalėtojai. Organizavome šį konkursą mes, t.y. www.auto-bild.lt kolektyvas. Nuo lapkričio 17 iki gruodžio 24 dienos visi, parašiusieji 100 komentarų, turėjo galimybę laimėti vertingus prizus.

Komentatorių nemažai, bet nugalėtojai tik trys. Daugiausiai komentarų parašė ir pirmąją vietą užėmė shmikis, kuriam už tai atitenkaGARMIN NUVI-205“ GPS automobilinis navigatorius su Lietuvos kelių žemėlapiu. Šį puikų prizą, kurio vertė – 550 Lt, įsteigė Garmin.lt.

Antroje vietoje – darius111, kuris gauna automobilio priežiūros komplektą: alyva, aušinimo skystis, kombinezonas, kepurėlė ir striukė. Prizo vertė – 260 Lt. Šį prizą įsteigė SUNOCO.

Na o bronzinė vieta atiteko Sauliui, kuris apdovanojamas 150 litų vertės restoranų nuolaidų kortele.

Restoranai.lt nuolaidų kortelė galioja daugelyje jūsų pamėgtų restoranų bei restoranai.lt partnerių parduotuvėse (vynai, indai, įrankiai, gurmaniški patiekalai ir pan.). Nuolaidos siekia 15 proc., 17 proc. ar net 20 proc. Prizą įsteigė www.restoranai.lt.

Dėkojame visiems forumo komentatoriams, sveikiname nugalėtojus ir pažadame daugiau konkursų. Nepamirškite užsukti į www.auto-bild.lt.

Nugalėtojus prašome parašyti lina@computerbild.lt adresu ir nurodyti savo IP adresą bei telefono numerį. Svarbu: rašykite iš to el. pašto, kuriuo prisiregistravote. Jei nežinote savo IP, apsilankykite svetainėje http://www.ip-adress.com, kuri ir parodys jūsų IP.

www.auto-bild.lt