Kodėl M.Schumacheris nori pasikeisti savo bolido numerį

Į „Formulę 1“ sugrįžęs pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris nori pasikeisti bolidų numeriais su kitu komandos pilotu Nico Rosbergu. Tam sutikimą davė „Mercedes GP“ vadovas Rossas Brawnas. Tam dar turi pritarti FIA.

Reikalas tas, kad M.Schumacheris yra prietaringas. Jam patinka nelyginiai skaičiai, o naujajame sezone jam atiteko bolido numeris 4, o N.Rosbergui – numeris 3, nes jis anksčiau pasirašė kontraktą su vokiečių F1 komanda. Būtent tokius numerius (3 ir 4) „Mercedes GP“ gavo naujam F1 sezonui.

Numeris „1“ puikuosis ant 2009 metų čempiono Jensono Buttono, perėjusio į „McLaren“, bolido, o antrą numerį gaus britas Lewisas Hamiltonas.

M.Schumacheris nenori 4-o numerio, nes visus savo septynis titulus jis laimėjo su bolidais, ant kurių buvo nelyginiai skaičiai. Penkis kartus buvo skaičius 1 ir po vieną kartą 3 ir 5.

Dar daugiau. Pasirodo, kad F1 istorijoje nė vienas pilotas, kurio bolidas turėjo numerį 4, nelaimėjo pasaulio čempionato. O per paskutinius 10 metų pilotai su šiuo numeriu šventė tik 7 pergales 174-iose lenktynėse.

Taip pat nereikia pamiršti, kad „Formulėje 1“ mažesnį startinį numerį gauna lenktynininkas, kuris yra pirmasis pilotas, ir dažniausiais tas numeris yra nelyginis.

Pats M.Schumacheris tikina, kad pasikeisti numeriais buvo Rosso iniciatyva. „Paprasčiausiai Rossas žino, kad man patinka nelyginiai skaičiai“, – sakė Michaelis.

www.auto-bild.lt
Šaltinis: bild.de/, auto.lenta.ru
Foto: bild.de