Lietuvoje naujausias Mini Coutryman – jau rudenį

Šį rudenį „BMW Group” koncernas rinkai ruošiasi pristatyti naujausią MINI Countryman modelį. Gamintojų teigimu, kiek didesnis keturiais ratais varomas MINI SUV’as turėtų patikti vairavimo kokybę vertinantiems šio ženklo mylėtojams.

Svarbiausia MINI Countryman naujovė, keturių ratų varoma sistema. MINI naujokas iš savo šeimos narių taip pat išsiskirs ir didesne salono erdve, kurią suformuoti padeda  keturios durys, didesni langai ir nauja stogo forma.

Standartinėje komplektacijoje MINI Countryman turės keturias patogias sėdimas vietas, tačiau be papildomo mokesčio bus galima rinktis ir trijų vietų galinę sėdynę. Taip pat, prireikus, galinės sėdynės galės būti lengvai stumdomos ir taip bagažinės talpa padidinama nuo 350 iki 1170 litrų.

Pirkėjai MINI Countryman galės rinktis iš trijų benzininių ir dviejų dyzelių variklių, kaip ir visi „BMW Group” automobilių varikliai atitinkančių EU5 ir ULEV II standartus. Pasirenkamų variklių galingumas vyraus nuo 90 iki 184 AG. Gamintojų teigimu, vienas geriausių MINI Cooper S Countryman 1,6 l 184 AG keturių cilindrų benzininis variklis išsiskirs geriausiu automobilio galios ir kuro sąnaudų santykiu šiame segmente. Vidutinės jo kuro sąnaudos sieks 6,3 l/100km, o CO2 emisija – 146 g/km.

Standartinėje komplektacijoje MINI Countryman bus siūlomas su šešių pavarų greičių dėže, kurią  norint bus galima pakeisti į šešių pavarų automatinę greičių dėžę su Steptronic sistema.

Naujasis modelis turės kitokią stogo liniją, naujas radiatoriaus groteles, didelius priekinius žibintus, integruotus į variklio dangtį, ryškesnius posūkio signalų apvadus, platesnes ratų arkas ir stilizuotus galinius žibintus.

 Gamintojų teigimu, galimybė MINI Countryman pasirinkti salono apmušalų ir automoblio spalvą kiekvienam vairuotojui leis susikurti savo MINI pagal individualų skonį.

 www.auto-bild.lt

Šaltinis: „Krasta Auto“

Foto: gamintojo