Rekomenduoja atidėti keliones į kaimo vietoves

Tebesninga visoje vakarinėje Lietuvos pusėje. Pusto, vietomis smarkiai, visoje Lietuvoje.
Magistralinių ir krašto kelių būklė yra permaininga: šių kelių dangos vietomis yra papustytos, vietomis padengtos šlapiu sniegu ar provėžotos. Eismo sąlygos ir pagrindiniuose keliuose yra sudėtingos.
Vakarinėje Lietuvos pusėje dėl smarkaus sniego ir pustymo vėl dalis rajoninių kelių tapo sunkiai išvažiuojami. Tokių kelių Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Šiaulių, Kauno ir Marijampolės apskrityse bei Lazdijų rajone yra apie 20 procentų. Rajoniniai keliai dar valomi, tačiau smarkiai sningant ir pustant net ir nuolatos juos valant, sunkiai išvažiuojamų kelių nemažėja.
Prognozuojama, kad naktį sniegas išplis po visą Lietuvą. Nesiliaus ir pustyti. Esant tokioms oro sąlygoms rekomenduojame šiandien ir rytoj atidėti keliones į kaimo vietoves.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 7 km. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas. Dėl tikslesnės informacijos prašome kreiptis į Šilutės ir Tauragės kelių tarnybas.

www.auto-bild.lt
Šaltinis: lra.lt