Vagišius sustojo tik atsitrenkęs į vilkiką

Kai vasario 6-osios vidurdienį policijos patruliai, reaguodami į „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų pranešimą apie pasikėsinimą nuo jų teritorijoje esančio krano vogti metalines tvirtinimo detales, atskubėjo į Dubijos gatvę,   pamatė iš įvykio vietos sprunkantį automobilį Audi 100, o į kitą pusę – padus pasipusčiusią moterį. Pastaroji netoli tenubėgo. 44 metų sulaikytosios R. G. kišenėje pareigūnai aptiko žirkles metalui karpyti. Moteris už vagystes jau kartą teista. O šiuo metu jos pavardė figūruoja ikiteisminiame tyrime dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Sausio 12 d. tardymo izoliatoriuje esančiam pažįstamam dvidešimtmečiui ji bandė perduoti striukę, kurios pamušale rasti keturi paketėliai su augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga.

Automobiliu sprunkantį vyrą patruliams teko pasigainioti miesto gatvėmis. Sustoti jis nė neketino. Vilniaus-Strazdelio gatvių sankryžoje vyrą sustabdė vilkikas Peugeot Boxer, į kurį lengvasis automobilis atsitrenkė, neatsargiai įvažiavęs  iš šalutinės gatvės į pagrindinę. Automobilį vairavo pareigūnams gerai pažįstamas 42 metų J. N. Vyras už vagystes teistas jau šešis kartus. Jo „specializacija“ – metalo vagystės.

Paskutinįkart už tai jis buvo teistas prieš pora metų. Tada jis iš vienos įmonės teritorijos buvo pavogęs 30 metalinių cinkuotų stulpų,  iš kitos – 53 sekcijas ketaus radiatorių, dar iš vienos – elektros variklį ir elektros kabelį. Be to, jis vienąkart teistas ir keletą kartų baustas administracinėmis baudomis už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Šį kartą pareigūnams jis pasirodė irgi įtartinas, todėl buvo nuvežtas pas medikus tyrimams dėl apsvaigimo kvaišalais paimti. Bėglio automobilio salone ant sėdynės buvusiame krepšyje pareigūnai rado du automobilio grotuvus. Įtariama, kad jie gali būti vogti. Kriminalistai intensyviai dirba, siekdami nustatyti jų savininkus.

www.auto-bild.lt

Šaltinis: Šiaulių aps. VPK