Draudimo išmoką gaus per valandą

Draudimo bendrovė „Ergo Lietuva“ kasko draudimo klientams žalas atlygins iškart dėl išmokos dydžio sutarus telefonu. Tokiu būdu vairuotojai draudimo išmoką galės gauti ir per vieną valandą. Prognozuojama, kad metų pabaigoje telefonu bus atlyginama penktadalis visų kasko draudimo žalų, rašoma įmonės pranešime.

Pasak transporto priemonių ir sveikatos draudimo departamento direktorius Audriaus Pilčico, paskambinus trumpuoju numeriu 1887 žala gali būti atlyginama, kuomet vairuotojas patiria avariją, stiklo įskilimo ar dūžio žalą arba jo automobilį apgadina kiti asmenys.

Nesvarbu, ar vairuotojo automobilis buvo apgadintas Lietuvoje, ar užsienio valstybėje, telefonu susitarus dėl išmokos dydžio, ji pervedama į nurodytą banko sąskaitą.

Kad nuostoliai būtų atlyginti, į draudimo bendrovę nereikia pristatinėti jokių dokumentų, tik elektroniniu paštu ar SMS žinute atsiųsti apgadinto automobilio nuotrauką.

Tačiau, kad draudimo apsauga vėl pradėtų galioti suremontuotai automobilio daliai, klientas draudimo bendrovei turi pateikti atliktą remontą patvirtinančius dokumentus, o kelių eismo įvykio atveju – ir eismo įvykio deklaraciją arba tiesiog pateikti automobilį apžiūrai, kad draudimo bendrovės ekspertai galėtų įsitikinti, jog remontas buvo atliktas.

www.auto-bild.lt