Monzoje K.Vasiliauskas finišavo trečias

Italijoje, Monzos trasoje vykstančiame trečiame Formulės 2 etape, Kazimieras Vasiliauskas pirmosiose lenktynėse finišavo trečioje vietoje. Lenktynes laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs Jolyanas Palmeris. Tai pirmoji mūsų lenktynininko prizinė vietą šį sezoną.

Startavęs iš 4 pozicijos, Kazimieras po pirmojo posūkio pakilo į 3 vietą, tačiau trečiame rate jį aplenkė Deanas Stonemanas. Septintame rate, po to, kai starto tiesiojoje Jack Clarke trenkėsi į atitvarus, į trasą išvažiavo saugos automobilis. Jam pasitraukus iš trasos, Kazimieras vėl pakilo į trečią vietą, nes iki tol pirmavęs Johanas Jokinenas buvo pašalintas iš lenktynių už tai, kad nepakluso lenktynių teisėjams ir neužvažiavo į aptarnavimo juostą atlikti jam skirtos baudos. Ši buvo paskirta, nes J.Jokinenas, nesugebėjęs pajudėti į apšilimo ratą, po to vėl užėmė savo starto poziciją, nors tai prieštarauja taisyklėms.

Atrojoje lenktynių dalyje užsimezgė lyderių J.Palmerio ir D.Stonemano kova dėl pirmosios vietos. K.Vasiliausko atsilikimas nuo jų po truputį didėjo, tačiau mūsų lenktynininkas visų lenktynių metu sugebėjo išlaikyti saugų atstumą nuo jį persekiojančio Willo Bratto.

Po apdovanojimo vykusioje spaudos konferencijoje, Kazimieras pripažino, jog šiandien lenktyniauti buvo ypatingai sunku. „Aš nebuvau toks greitas, kaip du lyderiai, tačiau mačiau, jog ir manęs niekas nepaveja. Todėl eksperimentavau su trajektorijomis, stabdymo taškais, stengiausi kaip įmanoma geriau pasiruošti kvalifikacijai“,- kalbėjo K.Vasiliauskas.

www.auto-bild.lt

Info: PromoSportas