Mini Countryman jau čia

Rugsėjo viduryje Lietuvoje pasirodo naujausias MINI šeimos atstovas – MINI Countryman visureigis su keturių varomų ratų sistema.

Kaip sakoma pranešime spaudai, „MINI būdingą dizainą ir charakterį išsaugojęs automobilis, maloniai nustebins MINI gerbėjus visiškai naujomis techninėmis galimybėmis. Šis modelis neabejotinai patiks išskirtinį stilių ir patogumą vertinantiems vairuotojams ir jaunoms šeimoms“.

Pagrindinis šio MINI modelio išskirtinumas, tai pasikeitęs jo dydis, kuris automobilį paverčia universalesniu.   Tai bus pirmasis keturių durų MINI su prailgintu, daugiau nei 4 metrų ilgio, kėbulu ir didesne galine dalimi. Taip pat didesniame MINI Countryman automobilyje pirmą kartą galės nesunkiai tilpti net penki žmonės.

Pirkėjai MINI Countryman galės rinktis iš  trijų benzininių – MINI One Countryman 98 AG, MINI Cooper Countryman 122 AG  ir MINI Cooper S Countryman 184 AG,  ir dviejų dyzelinių – MINI One D Countryman 90 AG ir MINI Cooper D Countryman 112 AG, variklių. Geriausiu galios ir ekonomiškumo santykiu savo klasėje pasižymi benzininis 184 AG MINI Cooper S Countryman 1,6 l keturių cilindrų variklis.

Šį modelį pirkėjai galės rinktis su dviejų atskirų vietų arba vientisa galine sėdyne trims keleiviams. Universalus galinių sėdynių išstumdymas bagažinės talpą padidins nuo 350 iki 1170 litrų. Standartinėje MINI Countryman komplektacijoje taip pat bus ir inovatyvi Centre Rail talpinimo ir tvirtinimo sistema.

Standartinės MINI Countryman įrangos komplektą sudaro oro kondicionavimo sistema ir CD grotuvas. Tačiau kiekvienas pirkėjas savo MINI dar galės paįvairinti originaliomis kėbulo ir interjero spalvomis, aukštos kokybės garso ir navigacijos sistema bei MINI Connected sistema, kurią sudaro internetinis radijas ir Mission Control funkcijos.

Mini Countryman kainuos nuo 71 800 litų.

www.auto-bild.lt