Naujoji Jetta greitai pasirodys Europoje

Naujos kartos VW Jetta, vasarą pristatyta JAV , jau greitai (2011 m. pradžioje) turėtų pasirodyti ir Europoje. Jetta buvo ir yra Volkswagen bestseleris Amerikoje, kur per metus parduodama apie 110 tūkst. Sėkmės išlaikymui VW nusprendė daryti Jetta lengvai prieinama  – pigesne gamyboje ir reiškia, prekyboje.

Skirtingai nuo Amerikos (ir Rytų Europos), pagrindinės V.Europos rinkos neįpatingai vertina kompaktinės klasės sedanus. Volswagen tikisi šį kartą pakeisti tokį nusistatymą. Tačiau pasirinkta priešinga nei Amerikoje taktika – europinė Jetta labiau pabrėžia išskirtinumą. Tam nemažai padeda ir padidėję gabaritai, naujas modelis yra 11 cm ilgesnis už pirmtaką, o erdvė kojoms padidėjo 6,7 cm.

Tad skirtumų nuo amerikietiško modelio tikrai daug. Visų pirma, Jetta naudos daugiasvirtę užpakalinių ratų pakabą, panašią į Golf. Naudojamos geresnės vidaus apdailos medžiagos, gausesnė standartinė įranga. Jau baziniame modelyje žadamas automatinis kondicionierius, el. valdomi veidrodžiai, ESP, 6 saugos pagalvės ir kt. Skiriasi ir variklių pasirinkimas.

Tiesa, tai taip pat reiškia kad Jetta nepretenduos būti ypatingai pigia. Projektuojamos kainos nuo 20900 eurų.

www.auto-bild.lt