Savininkas nesutaria su vadovais

Prieš tris mėnesius tapęs naujuoju Volvo savininku, Geely Holding Group Co. prezidentas Li Shufu sako, kad jo ir Volvo aukščiausiųjų vadovų nuomonės dėl Volvo ateities skiriasi.

Li Shufu mano, kad Volvo turėtų tapti labiau prabangia marke ir konkuruoti su BMW bei Mercedes. To reikią Kinijos rinkai, kur didelių prabangių automobilių paklausa auga kaip ant mielių.

Tačiau Volvo vadybininkai mano, kad markė turėtų patraukti kiek kitus pirkėjus, nei prabangieji vokiečiai, ir linksta prie mažesnių ir ekonomiškesnių automobilių kūrimo.

Li Shufu žodžiais, skirtingų nuomonių buvimas yra normalus dalykas, ir jis rengiasi kol kas tęsti diskusijas. Jis netgi pareiškė esąs pasiruošęs nusileisti, jei Volvo vadovybė atkakliai laikysis savo pozicijos. “ Jie padarė Volvo tuo kuo ji yra šiandien ir tikriausiai turi rimtą pagrindą laikytis savo nuomonės“, sakė jis.

Vienaip ar kitauip, naujasis savininkas be abejonės norės kad Volvo žymiai padidintų savo populiarumą Kinijoje. Kol kas švedų markė čia nelabai įtakinga – per š.m. 9 mėnesius parduota 22700 Volvo.

www.auto-bild.lt