Prabangiausias elektromobilis

Automobilių gamintojų tarpe Rolls-Royce tikrai neturi „žaliausio“ įvaizdžio. Atvirkščiai, tai prabangaus, brangaus ir konservatyvaus automobilio sinonimas; sunkus kėbulas, milžiniški varikliai, kurių sąnaudos Jūsų net neturėtų dominti.

Tačiau įvyksta net ir sunkiai tikėtini dalykai – sutikite Rolls-Royce 102EX, modelio Phantom bazėje sukurtas prabangiausias pasaulio elektromobilis. Numatyta jį parodyti Ženevos auto šou metu.Kol kas neskelbiama jokių techninių detalių, tačiau žinoma, kad po parodos 102EX dalyvaus pasaulinėje turne. Jos metu gamintojai nori išsiaiškinti potencialių klientų ir nuomonės sudarytojų požiūrį į pačią elektrinio Rolls-Royce idėją. Apie skirtą gamybai versiją kol kas kalbos nėra.

Rolls-Royce vadovas Torsten Müller-Ötvös sako, kad jie tirs, kokios alternatyviosios technologijos tiktų šiai markei ateityje. „Turiu būti įsitikinęs, kad bet kokia alternatyvi variklių technologiją pateiks autentišką Rolls-Royce patyrimą. Tai turi būti technologija, kuri tiks mūsų klientams, mūsų markei ir užtikrins solidų pagrindą toli į ateitį“ – sako jis.

www.auto-bild.lt