Debiutuos birželį

Opel pranešė gaminsiantis GTC Paris koncepcinį modelį kaip serijinį.

Pranešime spaudai sakoma, kad nors kol kas naujos kartos „Opel Astra GTC“ versiją galima pamatyti tik virtualiuose paveikslėliuose, tačiau automobilis nenumaldomai skrieja realybės link – realūs bandomieji automobiliai baigia išlaikyti važiavimo egzaminus. Oficialiai paskelbta, kad „Astra GTC“ taps serijine versija.

Po 6 savaičių, birželio 7 d., „Opel“ kompanija atskleis visą informaciją  – apie „Astra GTC“. Tą dieną prasidės ir užsakymų priėmimas iš klientų. Kainos, technologijos, įranga ir varikliai – visa informacija apie tai bus atskleista klientams, kad jie galėtų išsirinkti labiausiai norimą variantą ir iš anksto jį užsisakyti. Pirmoji serijinė šio modelio versija pirmiausia debiutuos 2011 m. Frankfurto automobilių parodoje, kuri prasidės rugsėjo 15 d.

Kaip ir „Opel Paris“ koncepcinis modelis, kuris buvo pristatytas 2010 m. spalio mėn. „Mondial de l’Automobile“ automobilių parodoje Paryžiuje, taip ir serijinė „Astra GTC“ versija bus 5 vietų, trijų durų, sportiškasis kompaktinės klasės automobilis, turintis įspūdingas proporcijas. Jame bus sumontuotos pačios geriausios ir naujausios „Opel“ naujovės, jis turės unikalią važiuoklę.

Opel inf.