Greitai Lietuvoje

Pavasarį Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatytas naujausias koncerno „Fiat Group Automobiles“ vienatūris „Fiat Freemont“ šių metų rugsėjo mėnesį debiutuos Lietuvoje.

Ant „Dodge Journey“ bazės sukurtas visureigis „Fiat Freemont“ yra pirmasis „Fiat“ modelis gimęs, bendradarbiaujant su koncernu „Chrysler Group“. Gamintojų teigimu, tai universalus automobilis tinkantis ir šeimai, ir erdvumą bei patogumą vertinantiems vairuotojams, ieškantiems automobilio tiek kasdienai, tiek aktyviam laisvalaikiui.

Siekiant palengvinti pasrinkimo ir įsigijimo procesą, pirkėjams siūlomos dvi naujojo „Fiat Freemont“ komplektacijos, atitinkančios skirtingus poreikius.

„Freemont“ turės priekinius varomus ratus ir turbodyzelinius variklius – 2 litrų darbinio tūrio MultiJet 140 AG arba 170 AG suderintus su mechanine pavarų dėže. Vėliau šį „Fiat“ modelį bus galima įsigyti ir su keturių varomų ratų sistema su 170 AG 2 litrų darbinio tūrio MultiJet arba 276 AG benzininiu 3.6 litrų darbinio tūrio V6 agregatu su automatinėmis pavarų dėžėmis.

Abi standartinės šio modelio komplektacijos bus siūlomos su trimis eilėmis išdėstytomis 7 sėdynėmis, trijų zonų automatine klimato kontrolės sistema, durų atidarymo be raktelių sistema, pastovaus greičio palaikymo kontrole, padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS), priešrūkiniais žibintais ir lietimui jautriu spalvotu radijo imtuvo ekranu.

Fiat inf.


Gamintojų teigimu, šio automobilio vidus taip pat atspindi jo išskirtinę išvaizdą bei pasižymi erdvumu, kurį leidžia užtikrinti dideli (ilgis – 4,8 m, plotis – 1,8 m, aukštis – 1,7 m) automobilio  parametrai. Vairuotojui ir keleiviams patogumo suteikia aukšta sėdėjimo pozicija ir geras matomumas, erdvios bei ergonomiškos sėdynės, daugybė daiktų skyrelių bei itin talpus 1461 litrų bagažo skyrius.

Aukščiausio lygio saugumo sistemą sudaro 7 oro pagalvės, ratų antiblokavimo sistema ABS su Brake Assist, elektroninė stabilumo programa ESP su hill-holder funkcija ir ERM sistema.

Šis modelis bus gaminamas Tolukos gamykloje Meksikoje, kurioje gaminamas ir JAV rinkai skirtas populiarusis „Fiat 500“.

Naujasis„Fiat“ modelis, kurį rudenį bus galima įsigyti Lietuvoje ir Latvijoje, kainuos apie 70 tūkst. litų.