Jis sugrįžo ir jau važiuoja

Volkswagen paskelbė pirmąsias oficialias naujos kartos Beetle nuotraukas. Modelis bus pristatytas publikai šiandien, balandžio 19d., Šanchajaus parodoje ir trijuose MTV Stage koncertuose skirtinguose kontinentuose.

Pranešime spaudai sakoma:

„Volkswagen Beetle sėkmės istorija tęsiasi. Ir toliau šis automobilis išlieka labai svarbi automobilizmo istorijos dalis, o naujoji modelio karta užpildo nišą tarp seno, įprasto gyvenimo būdo ir naujojo. Naujo dizaino, praturtintas naujausiomis technologijomis Beetle atsiskleidžia kaip 21-ojo amžiaus automobilis – dar ryškesnis, dinamiškesnis ir raumeningesnis.

Naujasis Beetle laužo pernelyg taisyklingą ankstesniojo modelio geometriją ir parodo įspūdingesnį bei sportiškesnį savo stotą. Pirmiausia – dėl ilgesnio variklio dangčio, labiau atlošto priekinio stiklo ir ilgesnės ratų bazės. Naujajame Beetle perkurta interjero ergonomika dabar perteikia kupė stiliaus, labiau į vairuotoją orientuotą aplinką. Be to naujasis Volkswagen Beetle siūlo žymiai didesnį erdvės pojūtį, kurį teikia ilgesnė stogo dalis.“

www.auto-bild.lt