Naujas numeris – jau prekyboje

Žurnalas “Auto Bild Lietuva” skelbia net tris konkursus. Be jokios abejonės, pats svarbiausias – jau šeštus metus “Auto Bild Lietuva” rengiamas saugiausio Lietuvos vairuotojo konkursas.

Keturiuose žurnalo numeriuose, pradedant šiuo, ir interneto svetainėje www.www.auto-bild.lt skelbsime teorines užduotis – teisingai į jas atsakę skaitytojai rugsėjo mėnesį susirungs finaliniame etape dėl pagrindinio prizo –  garsios italų kompanijos “Aprilia” motorolerio! Taip pat šeštus metus iš eilės renkame gražiausią metų automobilį. Mūsų internetiniame puslapyje balsuokite už labiausiai jums patikusius modelius ir laimėkite vertingus prizus. Ir tai dar ne viskas.

Fotokonkursas “Netvarka keliuose” mūsų skaitytojams skiria ypatingą užduotį: reikia nufotografuoti ir atsiųsti nuotraukas su komentarais, kuriose užfiksuoti netikslingai, nelogiškai pastatyti kelio ženklai ar painus ir  klaidingas kelio ženklinimas. Trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti išskirtiniais prizais, kurių pagrindinis – nešiojamasis kompiuteris “HP Pavilion”.