Saugiausias vairuotojas – 2011

Jau šeštus metus iš eilės žurnalas “Auto Bild Lietuva” ieško saugiausio Lietuvos vairuotojo. Galbūt šiemet juo tapsite jūs? Nežiopsiokite, nugalėtojo laukia puikus prizas – motoroleris Aprilia.

Iš pradžių truputis istorijos. Pernai šiame konkurse dalyvavo per 500 mūsų žurnalo skaitytojų. Į antrąjį etapą pateko 97, o finale rungėsi 15 dalyvių. Tikimės, kad ir šiemet sulauksime ne mažesnio mūsų žurnalo skaitytojų dėmesio. Taip pat primename, kad panašus renginys vyksta daugelyje Europos šalių, kuriose leidžiami “Auto Bild” grupės žurnalai. Tapkite 2011 metų saugiausiu Lietuvos vairuotoju.

Papildyta
Šiemet, kaip ir pernai, finalinis etapas dalijamas į dvi dalis: teorinę bei praktinę ir vyks tą pačią dieną. Rugsėjo pradžioje (preliminariai 10 d.) visi finalinio etapo dalyviai bus pakviesti į Vilnių. Susirinkusiesiems teks atsakyti į sudėtingesnius kompiuteriu pateiktus teorinius klausimus. Po teorinės dalies bus surengtas praktinis važiavimas. Jame dalyvaus 15 geriausiai į teorinius klausimus atsakiusių konkurso dalyvių. Po praktinio važiavimo ir paaiškės Saugiausio Lietuvos vairuotojo konkurso nugalėtojas.
Tiksli finalo diena ir laikas bei finalininkų sąrašas bus paskelbti viename iš “Auto Bild Lietuva” rugpjūčio mėn. numerių.

Konkurso sąlygos ir I etapo klausimai
II turo klausimus galite rasti čia.
III turo klausimus galite rasti čia.
IV turo klausimus galite rasti čia.