Stilinga kelionė į kaimą

Už guminius batus – nuo 200 eurų arba nuo 692 Lt. Ar jūsų tokia žinia dar neišvertė iš koto? Tik nepamanykite, kad mes fantazuojame. Nieko panašaus. Už šiuos stilingus ir labai elegantiškus guminukus tiek daug  Vokietijoje prašoma todėl, kad juos pagamino “Chloe” arba “Donna Karan” dizainerių firmos.

Daugelis mūsų skaitytojų tik pirštą prie smilkinio pasukios. Juk batų parduotuvėse pilna paprastų, eilinių botų, kurie lygiai taip pat nepraleidžia vandens ir puikiai tinka klampoti po rasotą kiemo žolę ar dirbti kitus darbus  kaime. O svarbiausia, kad šie batai mūsų šalies parduotuvėse kainuos vos keliasdešimt litų. Skirtumas tikrai milžiniškas. Tačiau kad ir ką bekalbėtum, visuomet atsiras žmonių, kurie išleis minėtą krūvą pinigų, kad savo namo kieme po gėlynus galėtų klampoti prabangiais guminiais batais. Tokie žmonės būtinai turėtų įsigyti ir Audi A4 allroad arba BMW X1 xDrive.

Šie dailūs dizainerių darbai su visais keturiais varančiaisiais ratais idealiai tinka važiuoti kaimo žvyrkeliais. Ypač tiems vairuotojams, kurie nori būti madingi ir perka pasakiškai brangius, dizainerių sukurtus guminius batus.

30 psl.