Žurnalistai ralyje vairuos naujuosius Focus

Tokius Ford Focus žurnalistų ralyje vairuos visi Ford komandos nariai

Lygiai mėnuo beliko iki tradicinio, jau šešioliktąjį kartą šalies žurnalistų autoklubo rengiamo tarptautinio ralio „Lietuva 2011“, kuris šįkart prasidės Šiauliuose, o jo greičio ruožai drieksis tolyn į Žemaitijos gilumą.

Per penkiolika metų, kai rengiami šie raliai, tapo gražia tradicija tiek šalies, tiek užsienio kolegų debiutai. Nė viename ralyje nebuvo sulaužyta ir dar viena tradicija – į jo trasas išvairuoti naują, daugumai dar nematytą automobilį.

„Tradicijos nebus pažeistos ir šiemet. Nors iki starto liko dar mėnuo, paraišką dalyvauti tarptautiniame žurnalistų ralyje jau pateikė labai pajėgi ekipa, kurią laikyčiau ne tik komandinės įskaitos favorite, – sako Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas, vienas pagrindinių šio ralio organizatorių Valdas Valiukevičius. – Tai oficiali „Ford“ atstovybės komanda, kurią sudarys įvairių metų tokių ralių nugalėtojai ir prizininkai Donatas Stanionis, Vitoldas Milius ir Dainius Leonavičius.“

Žurnalistų ralyje debiutuos ne tik ši komanda, bet ir Lietuvoje ką tik pasirodęs naujasis „Ford Focus“ automobilis, kuriuos ralio trasose vairuos visi šios ekipos nariai.

Visi trys „Ford“ ekipos automobiliai bus absoliučiai vienodi, o jų ratus suks vienodi 1,6 litro darbo tūrio benzininiai motorai su turbo kompresoriais. Vienoda bus netgi šių automobilių spalva, todėl žiūrovams juos atskirti nebus sunku.

Organizatoriai tikisi renginyje sulaukti apie 40 ekipažų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių.

Tarptautinis žurnalistų ralis „Lietuva 2011“ finišuos šeštadienį, birželio 4-osios vakare Platelių jachtklube, kur bus surengtas ralio nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas bei Lietuvos žurnalistų autoklubo 15 m. jubiliejaus minėjimas.

„Visus Bonus“