„Auto Bild“ įvertino „Dacia“ techninio aptarnavimo centrus

Žurnalo „Auto Bild“ atliktame naujausiame automobilių aptarnavimo centrų tyrime „Dacia“ pelnė aukščiausius įvertinimus. Už išskirtinai kokybiškas paslaugas tyrėjai autoservisus tris kartus įvertino labai gerai, keturis kartus – gerai, vieną kartą – patenkinamai ir papildomai suteikė trijų „auksinių veržliarakčių“ apdovanojimą – aukščiausią įvertinimą per 25-erių metų „Auto Bild“ automobilių servisų tyrimo istoriją. Taip „Dacia“ pagerino 1993-iųjų rekordą.

„Dacia“ aptarnavimo centrų darbuotojai iš 56 į testą įtrauktų trūkumų automobiliuose rado 52, įskaitant ir trūkumus, kurių privalomųjų reguliarių patikrų metu mechanikai ieškoti neprivalo. „Dacia“ servisų testas atliktas pirmą kartą. Juos nuodugniai tikrino „Auto Bild“ ir testavimo organizacija „Dekra“, nustatę, kad „Dacia“ autoservisai nusipelno aukščiausio įvertinimo.

Be to, ekspertai įvertino ir autoservisuose suteiktų paslaugų kainas: patikrų išlaidos buvo itin žemos. Tai dar kartą patvirtino gerą šio prekės ženklo vardą, žymintį išskirtinį kainos ir kokybės santykį.