Naujos kartos automobiliai sutvirtino LFF ir „Tokvila“ partnerystę

Ilgametis Lietuvos futbolo rėmėjas „Toyota“ centras „Tokvila“ Lietuvos futbolo federacijai (LFF) ketvirtadienį perdavė keturis naujus ekologiškus hibridinius „Auris“ automobilius.

„Tokvilos“ ir LFF atstovai džiaugėsi, kad autoparko atnaujinimas hibridiniais automobiliais ne tik sutvirtina jau šešerius metus trunkantį bendradarbiavimą, bet ir prisideda prie gamtos tausojimo.

„Nuoširdžiai tikime, kad mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas padeda  LFF pasirengti svarbioms varžyboms ir keliaujant populiarinti futbolą po visą šalį“, – sakė UAB „Tokvila“ generalinis direktorius Algimantas Purauskas – „Būdama trečioji pagal dydį automobilių gamintoja pasaulyje, „Toyota“ yra atsakinga už aplinkosaugos problemų sprendimą. Gamintojų politika šioje srityje yra ilgalaikė ir sykiu labai nuodugni.“

LFF prezidentas Liutauras Varanavičius pats išbandė hibridinį „Auris“ automobilį ir buvo maloniai nustebintas jo galimybėmis. „Šimtus kilometrų važiuoju kiekvieną dieną, todėl man svarbus kelionės komfortas. Važiuoti su šiuo automobiliu buvo malonumas“, – sakė LFF vadovas.

Naujieji automobiliai LFF atiteks pačiu laiku – per intensyviausią metų laikotarpį, kurio metu vyksta daug nacionalinių ir tarptautinių varžybų, masinio futbolo renginių įvairiuose šalies miestuose.

„Daug keliauti tenka tiek futbolininkams, tiek treneriams ar organizatoriams. Nuo šiol keliausime „atsakingai“ – tausodami gamtą“, – sakė LFF rinktinių skyriaus vadovas Robertas Tautkus.

Lietuvos futbolo federacija bendradarbiauja su pirmuoju Lietuvoje „Toyota“ centru „Tokvila“ nuo 2005 metų.