Peugeot 508 RXH Limited Edition

2011 metų Frankfurto automobilių parodai Peugeot išleidžia numeruotų automobilių 508 RXH Limited Edition specialią seriją. Šios serijos išleidžiama tik 300 automobilių, – 508 RXH Limited Edition suteiks išskirtinumo, įkūnijančio aukštesnę klasę, modernumą ir neprilygstamumą. Šios serijos automobilius bus galima užsisakyti tinklo atstovybėse ir iš anksto rezervuoti internetu 12-oje Europos šalių* nuo 2011 metų rugsėjo 13 dienos.

Šios numeruotos serijos klientai dar iki 508 RXH modelio premjeros galės džiaugtis šio automobilio pranašumais, kurie sieja vairavimo džiaugsmą ir aplinkosauginį reiklumą: 200 AG, 4 varantieji ratai, visiškai elektrinis režimas ir mažesnė nei 109 g/km CO2 emisija važinėjant mišriomis sąlygomis.

Išsirinkę šią riboto leidimo seriją būsite garantuoti, kad įgysite:

– išskirtinį automobilį,

– specifinę aukštos klasės apdailą,

– automobilį, išleistą prieš modelio premjerą.

Automobilis RXH Limited Edition, išleidžiamas vienos rudos spalvos Calern, išsiskiria savo gausios ir unikalios komplektuotės lygiu, kuri išryškins jo ypatingą laikyseną ir technologiškumą. Tai pirmiausiai matosi iš specifinės vidaus apdailos iš odos, – elektra valdomų, šildomų ir atmintį turinčių sėdynių, aptrauktų dygsniuota oda alcantara, – taip pat priekinio skydo apdailos.

Beraktė įlipimo ir užvedimo sistema, automatinis keturių zonų oro kondicionierius, Hi-Fi JBL garso įranga, ksenoniniai žibintai, motorizuotas bagažinės gaubtas, taip pat pastatymo priekiu ir atbulomis pagalba, – tai yra serijinė šio automobilio įranga.

Iš išorės, pabrėžiant 508 RXH dinamiškumą, išsiskiria lengvo lydinio 18’’ ratlankiai Grand Angle ir juodai dažytos diskinių stabdžių apkabos.

Prancūzijoje modelis RXH Limited Edition bus siūlomas už 48 950 € kainą.