Viso pasaulio klientai labiausiai vertina „Toyota“


Vokietijos bendrovė „TÜV Rheinland“ neseniai atliko pasaulinį tyrimą, kuriame „Toyota“ buvo pripažinta labiausiai vertinamu prekių ženklu – 40 proc. respondentų įvardijo „Toyota“ kaip gamintoją, kuris jiems labiausiai siejasi su „elektromobilumu“. Komentuodamas tyrimo rezultatus, „TÜV Rheinland“ Mobilumo padalinio generalinio direktoriaus pavaduotojas Dr. Thomas Aubelas pareiškė, kad, jo įsitikinimu, po dešimtmečio prekybos visiškai hibridiniais automobiliais, „Toyota“ šis įvaizdžio spurtas yra naudingas.

Remiantis ataskaita, taip pat galima teigti, kad „Toyota“ yra ne tik labiausiai pripažįstamas elektromobilumo prekių ženklas, bet ir labiausiai pageidaujamas prekių ženklas tarp galimų Europos klientų, priimančių sprendimą, ką pirkti. 33 proc. visų apklaustųjų Europoje teigė, kad planuodami įsigyti elektromobilį jie rinktųsi iš „Toyota“ visiškai hibridinių transporto priemonių asortimento, tad „Toyota“ įsitvirtino pirmaujančiose automobilių pramonės pozicijose.

Atlikdamas Pasaulinį elektrinių transporto priemonių tyrimą, kuris paskelbtas 2011 m. rugsėjo 14 d., „TÜV Rheinland“ apklausė vartotojus iš dvylikos didžiausių automobilių rinkų, tarp kurių buvo Kinija, Danija, Vokietija, Prancūzija, Indija, Izraelis, Italija, Japonija, Portugalija, Ispanija, Jungtinė Karalystė ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Apklaustieji yra 18 metų arba vyresni transporto priemonių savininkai arba asmenys, naudojantys automobilius asmeninėms kelionėms.

Pirmą kartą „Toyota Prius“ buvo pristatytas 1997 m. Tai buvo pirmasis masinės gamybos visiškai hibridinis automobilis, varomas elektros varikliu, turėjęs ir įmontuotą paprastą benzininį variklį. Nuo tada visame pasaulyje parduota daugiau nei 3,3 mln. „Toyota“ ir „Lexus“ hibridinių automobilių, iš kurių 370 000 – Europoje. 2012 m. „Prius“ šeima Europoje pagausės dviem naujais nariais: „Prius+“ ir „Prius Plug-in Hybrid“ iš tinklo įkraunamu hibridu. „Prius +“ pasižymi geriausiomis savo klasėje aplinkosaugos savybėmis 7 vietų vienatūrio automobiliui, o „Prius Plug-in Hybrid“ didžiuosis neprilygstamu degalų taupumu – 2,1 l/100 km. „Prius Plug-in Hybrid“ gali nuvažiuoti iki 23 kilometrų vien elektriniu režimu, tausojant veiksmingą benzininį variklį ilgesnėms kelionėms ir išvengiant įprastų elektromobilių naudotojus varginančio nerimo, kurį sukelia šio tipo transporto priemonės.

Šių metų IAA Frankfurto automobilių parodoje debiutavo naujasis patobulintas „Toyota Prius“, naujasis „Prius+“, gamyklinė „Prius Plug-in Hybrid“ versija ir „Lexus GS 450h“, papildę jau ir taip gausų hibridinių „Toyota“ ir „Lexus“ gaminių asortimentą. Kitais, 2012 metais, klientai Europoje galės rinktis iš ne mažiau kaip devynių visiškai hibridinių „Toyota“ arba „Lexus“ automobilių.