„Renault“ grupės pardavimai

Š. m. spalį šalyje buvo parduoti 54 „Renault“ ir 36 „Dacia“ automobiliai, iš viso 90 vienetų*. Per šiuos metus Lietuvoje iš viso nupirkti 737 „Renault“ grupės automobiliai: 576 vienetai „Renault“ ir 161 „Dacia“.

Spalį Lietuvoje buvo parduoti 33 keleiviniai ir 21 lengvasis komercinis „Renault“ prekės ženklo automobilis. Lyderio poziciją išlaikė naujasis „Megane“ (17 vnt.), antrą ir trečią vietą pagal prekės ženklo pardavimų rezultatus pasidalijo lengvieji komerciniai „Trafic Fourgon“ ir naujasis „Master“ (po 9 parduotus vnt.).

Spalis buvo antras mėnuo iš eilės, kai „Dacia“ mėnesio pardavimo rezultatai buvo aukščiausi šiais metais – rugsėjį buvo parduoti 24, o spalį – 36 prekės ženklo automobiliai. Pirkėjai įsigijo 17 „Duster“, 13 „Sandero“ ir 6 „Logan“ modelius. Tiek „Duster“, tiek „Sandero“ tai – geriausias šių metų rezultatas.

Šiuo metu trys populiariausi 2011 m. „Renault“ grupės modeliai Lietuvoje yra naujasis „Renault Megane“ (173 vnt.), naujasis „Renault Master“ (128 vnt.) ir „Dacia Duster“ (šiais metais jau parduoti 74 vnt.).