Naujausias BMW 3 serijos sedanas trumpam užsuko į Lietuvą


BMW gerbėjams šventės jau prasidėjo – vakar oficiali BMW atstovė „Krasta auto“ iškilmingai pristatė trumpam į Lietuvą atvykusį, kitų metų pradžioje prekyboje pasirodysiantį naujausią BMW 3 serijos modelį. Kviestiniai svečiai turėjo progą pirmą kartą trumpam išvysti šeštosios kartos „sportininką“ ir įvertinti jo pasikeitimus.

„BMW 3 serijos modelio atvykimas į Lietuvą – tai tarsi kalėdinė dovana BMW gerbėjams, kuriems norėjome suteikti išskirtinę galimybę vieniems pirmųjų iš arti pamatyti naująjį daugiausiai pasaulyje parduodamo prestižinių automobilių segmento atstovą“, – sako „Krasta auto“ pardavimų ir rinkodaros vadovės Rasos Klimavičiūtės

Naujasis 3 serijos sedanas, visų pirma, pasak „Krasta auto“ atstovės, bus išskirtinis tuo, jog pirkėjai, atsižvelgiant į poreikius, galės jį rinktis iš trijų komplektacijų – Sport, Luxury ir Modern, kurios viena nuo kitos skirsis ne tik techninėmis savybėmis, bet ir vidaus bei išorės dizaino elementais.

Akivaizdūs naujojo 3 serijos modelio pokyčiai – nauji „veido bruožai“ ir juos paryškinančios dizaino detalės bei dar sportiškesnis siluetas – matomi tik pažvelgus į naująjį sedaną. Taip pat didesni nei pirmtako naujojo BMW 3 serijos sedano gabaritai (9,3 cm ilgesnis ir 5 cm ilgesnė važiuoklė) šiam automobiliui suteikia ne tik naujesnę formą, bet ir erdvumo, kuriuo gali mėgautis tiek priekyje, tiek gale sėdintys automobilio keleiviai.

Pirkėjai šį automobilį galės rinktis su vienu iš keturių ekonomiškų ir tuo pačiu galingų variklių su naująja BMW TwinPower Turbo technologija. BMW 3serijos sedaną galima bus rinktis iš dviejų dyzelinių  (163 AG BMW 320d 2.0 l ir 184 AG BMW 320d 2.0 l)  ir iš dviejų benzininių (245 AG BMW 328i 2.0 l ir 306 AG BMW 335i 3.0 l) agregatų. Gamintojų teigimu, ekonomiškiausias iš siūlomų variklių yra 163 AG išvystantis dyzelinis BMW 320d 2.0 l. Šio variklio vidutinės degalų sąnaudos tesiekia 4,1 l/100 km. Tuo tarpu greičiausias, 250 km/val. greitį pasiekiantis, agregatas – 306 AG BMW 335i 3.0 l, kuris iki 100 km įsibėgėja per 5,5 s.

BMW 3 serijos modelio išsikirtinumą patvirtina ir tai, jog tai bus pirmasis vidutinių prabangių automobilių segmento atstovas su automatine aštuonių pavarų greičių dėže, kuri galės būti derinama su bet kuriuo iš pasirinktų BMW 3 serijos sedano variklių bei su Auto Start&Stop funkcija.

„Esame įsitikinę, jog dabar naujasis 3serijos sedanas bus pajėgus „nušluostyti nosis“ visiems savo konkurentams su automatinėmis šešių pavarų greičių dėžėmis, nes galės didesniu ekonomiškumu ir mažesne aplinkos tarša. Jo pranašumą tikrai pajus ir kiekvienas vairuotojas, nes naujoji greičių dėžė užtikrins automobilio dinamiškumą, patogumą bei galingumą“, – sako R.Klimavičiūtė.

BMW 3 serijos sedano ekonomiškumą taip pat užtikrins BMW EfficientDynamics technologijos, Auto Start&Stop funkcija, stabdžių energijos atnaujinimo sistema, optimalus pavarų keitimo indikatorius ir kt. Siekiant dar labiau padidinti šio automobilio ekonomiškumo rodiklius, su Driving Experience Control sistemos pagalba kiekvienas vairuotojas galės pasirinkti ne tik įprastus Comfort, Sport ar Sport +, bet ir ECP PRO režimą, kuris leidžia važiuoti dar taupiau