Prie „Dacia“ šeimos prisijungs „Lodgy“

2012 m. „Dacia“ išplės savo asortimentą pristatydama „Lodgy“ – vienatūrį, kurį bus galima įsigyti su penkiomis arba septyniomis sėdynėmis.
„Lodgy“ pasižymės skiriamuoju prekės ženklo bruožu – išskirtinės salono erdvės ir specialiai specifiniams „Dacia“ klientų poreikiams pritaikytų svarbiausių savybių asortimento deriniu.
Šeimos, ieškančios universalios transporto priemonės už patrauklią kainą ir įprastai besidairančios naudotų transporto priemonių, dabar galės įsigyti naują vienatūrį su trejų metų garantija.
Be didelių proporcijų „Lodgy“ pasižymi ir kitomis įprastomis „Dacia“ automobilių savybėmis – didele salono erdve, tvirtumu ir funkcionaliu dizainu. Žiūrint į automobilį iš šono matosi, jog jo salonas erdvus – pakankamai vietos turi net keleiviai, sėdintys trečioje eilėje, o bagažinė yra pastebimai didelė, kai bendras automobilio ilgis – tik 4,5 m.
Automobilio pavadinimas „Lodgy“ primena anglišką žodį „lodge“ (viena reikšmių – namelis) ir tiesiogiai nusako pagrindinę modelio ypatybę – erdvumą. Automobilyje gali patogiai įsitaisyti visa šeima ir jame telpa visas jos bagažas.
„Dacia Lodgy“ bus pristatytas Ženevos automobilių parodoje Šveicarijoje 2012 m. kovą.
„Dacia“ – augantis prekės ženklas
Per aštuonerius metus nuo pakartotino prekės ženklo pristatymo 2004 m., kai buvo išleistas „Logan“, „Renault“ grupei priklausanti „Dacia“ tapo pripažinta žaidėja automobilių rinkoje. „Sumanaus pirkimo“ požiūrio pionierė „Dacia“ greitai laimėjo klientų pasitikėjimą dėl aiškių verčių:
1. Dosnumo, kurį atskleidžia vienos didžiausių rinkoje salono erdvių pasiūlymas už patrauklią kainą.
2. Paprastumo, dėl įrangos specifikacijų, kur didžiausias dėmesys skiriamas svarbiausiems dalykams.
3. Patikimumo, dėl techninių sprendimų, išbandytų kitose „Renault“ grupės transporto priemonėse.
Asortimentą šiuo metu sudaro trys pagrindiniai modeliai:
 „Logan“: trijų erdvių sedano, universalo (MCV), furgono ir pikapo versijos.
 „Sandero“: dviejų erdvių sedano ir „Stepway“ versijos.
 „Duster“: visureigis (SUV klasė) su 4×2 arbe 4×4 transmisija.
„Lodgy Glace“: kitoks lenktyninis automobilis
Trečią kartą dalyvaudama Prancūzijos „Trophée Andros“ lenktynių ledu pirmenybėse, „Dacia“ dar sykį sulaužė taisykles pirmą kartą čempionato istorijoje startuodama su minivenu „Lodgy Glace“. Šios žiemos serijose dalyvauja du automobiliai, kuriuos dalinasi stiprūs vairuotojai: Alain Prost, Nicolas Prost ir Evens Stievenart. Alain Prost šiuo metu užima aukštą vietą, laimėjęs du iš trijų turų, vykusių prieš tradicinę čempionato Kalėdinę pertrauką.