Dėl pirmą kartą Lietuvoje vykdomo eksperimento grupė „Skamp“ sutiko išsiskirti


Viena populiariausių muzikos grupių Lietuvoje „Skamp“ ruošiasi trumpalaikėms skyryboms, kurios padės įgyvendinti pirmą kartą šalyje organizuojamą išskirtinį muzikos eksperimentą. Vasario 11-ąją, šeštadienį, 17:30 val. Erica, Viktoras ir Vilius trijuose didžiuosiuose šalies miestuose vienu metu surengs išskirtinį muzikos šou, kurio metu bus pristatytas naujasis BMW 3 ir trys šio modelio linijos – Luxury, Modern ir Sport.

Šis uniklus projektas, kuris bus tiesiogiai transliuojamas ir TV3 eteryje, pažymės vasario 11 dieną visame pasaulyje vienu metu vyksiantį modernaus naujosios BMW 3 serijos debiutą. „Šis modelis yra viena svarbiausių šių metų BMW naujienų ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Taigi, itin pažangiam modeliui reikalingas ir išskirtinis, novatoriškas jo pristatymas, todėl šiai progai pasirinkome modernų technologinį sprendimą – tiesioginę transliaciją iš trijų miestų“, – sako „Krasta auto“ marketingo direktorius Vytis Venslauskas.

Jo teigimu, muzikos grupė „Skamp“ taip pat pasirinkta neatsitiktinai – ši grupė yra ne tik daugybę metų matoma šalies scenoje bei įdomi savo originaliais sprendimais, visi trys jos nariai yra itin ryškios ir tuo pačiu skirtingos asmenybės.

„Šis modelis taip pat ypatingas savo individualumu – BMW 3 serija turės tris skirtingas dizaino linijas – Sport, Luxury ir Modern, kurias pirkėjai galės pasirinkti pagal savo skonį bei gyvenimo būdą“, – sako V. Venslauskas.

„Mūsų grupė skyla tam, kad pirmą kartą vienu metu dainuodami trijose skirtingose šalies vietose žiūrovams padovanotume išskirtinį pasirodymą, kuriam suorganizuoti reikia ne tik labai gerai vienas kitą jaučiančių ir susidainavusių atlikėjų, bet ir visos komandos pačių geriausių technikos specialistų. Negalėjome praleisti tokios progos!“, – sako vienas „Skamp“ grupės narių V.  Diawara.

Vienu metu oficialios BMW atstovės Lietuvoje UAB „Krasta auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyksiančiuose renginiuose bus pristatomas naujasis BMW 3, o grupės narių pasirodymai bus sujungti į vientisą muzikinį šou. Tiesioginę modernaus trigubo renginio transliaciją žiūrovai galės tiesiogiai stebėti per TV3 jau vasario 11 d., šeštadienį, 17:30 val.

1998 m. susikūrusi lietuviška pop muzikos grupė „Skamp“ renkasi skirtingus muzikinius stilius, kurie padeda išgauti unikalų, šią muzikos grupę iš kitų išskiriantį, skambesį. Grupę nuo pat jos sukūrimo sudaro trys nariai – V. Diawara, E. Jennings ir V. Alesius.

UAB „Krasta Auto“ yra oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje. Bendrovė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.