Naujas „Renault“ prekinio ženklo ambasadorius


1976-aisiais prasidėjusi „Renault” ir Alain Prost partnerystė buvo nusėta pergalėmis, o 2012-aisiais bus perkelta į kitą lygmenį.
Šiemet keturiskart „Formulės-1” čempionas Alain Prost tapo „Renault” prekinio ženklo ambasadoriumi.
Alain Prost šiemet savo patirtį ir kompetenciją skirs „Renault” kompanijai ir jos teikiamoms paslaugoms bei produktams.

Po daugiau nei trisdešimties metų „Renault” ir keturiskart „Formulės-1” čempiono partnerystės  abi pusės nusprendė perkelti bendradarbiavimą į kitą lygmenį. Priėmęs kvietimą tapti prekinio ženklu ambasadoriumi, Alain Prost pritaikys savo technines žinias, profesionalumą ir patirtį „Renault” produktų ir paslaugų vystyme. 2012-aisiais naujasis ambasadorius dalyvaus  sportinėse demonstracijose ir atstovaus „Renault” kompanijos organizuojamuose ir remiamuose renginiuose.

„Renault” istorija turi glaudžių sąsajų su automobilių sportu, o aš esu labai prisirišęs prie šio prekinio ženklo, su kuriuo pasiekiau keletą didžiausių pergalių per savo karjerą automobilių sporte”, – teigia Alain Prost. „Su malonumu sutikau imtis šios misijos ir ketinu išnaudoti sukauptą profesinę patirtį”.

„Džiaugiamės, jog  Alain Prost sutiko tapti naujuoju „Renault” prekinio ženklo ambasadoriumi”, – sako „Renault” vykdantysis direktorius Carlos Tavares. „Keturiskart tapęs „Formulės-1” pasaulio čempionu bei pripažintas aukščiausio lygio techniniu ekspertu, Alain Prost yra, ko gero, reikliausias kompanijos „klientas”, kokį kada esame turėję! Tai daugiausiai kompetencijos turinti asmenybė, kuri gali įvertinti „Renault“ kompanijos ilgametį progresą kokybės ir technologijų inovacijų srityse“.

Alain Prost sėdo už „Renault Duster“ automobilio vairo šią savaitę „Race stars“ renginyje Maskvoje. Šis renginys pažymėjo Alain Prost kaip  „Renault“ ambasadoriaus veiklos pradžią.
Alain Prost and „Renault” partnerystė
1976:     „Formulė Renault” čempionas Prancūzijoje.
1977:     „Formulė Renault” čempionas Europoje.
1981:     „Formulė 1” dalyvis „Renault-Elf” komandoje. Prizinių vietų nugalėtojas „Grand Prix” Argentinoje. Pirmoji pergalė Prancūzijos „Grand Prix”.
1982:     Pergalės pirmuosiuose dviejuose sezono „Grand Prix” važiavimuose. Lenktynių dalyvių reitinguose pakilo į ketvirtąją vietą.
1983:     Antroji vietą „Formulės-1 lenktynininkų” čempionate.
1993:     „Formulės-1” pasaulio čempionas su „Williams-Renault” komanda.
2009:     Pirmoji pergalė „Trophée d’Andros” lenktynėse, vairuojant „Dacia Duster” automobilį.
2012:     Pergalė  “Trophée d’Andros” lenktynėse vairuojant „Dacia Lodgy Glace” automobilį.