Pretenzijos į elitą


Atnaujinęs Passat Coupé modelį „Volkswagen“ gamintojas tikisi patekti tarp elito. Ar pagrįstos pretenzijos?

Lik sveikas, Passat. Volkswagen Coupé ateityje nebesivadins. Volfsburgautomobilių gamintojai nuo šiol jį kukliai vadina VW Comfort Coupé. Ketverių durelių kupė automobilis turėtų suvilioti BMW, Mercedes ir Audi pirkėjus, tačiau tam netiko Passat pavadinimas.
Ar taip atsitiks? Juk iš nuožulnaus CC stogo, daug chromo ir elegantiškų linijų, galima nesunkiai atpažinti įprastą Passat. Nepamirši automobilio kilmės ir sėdėdamas salone. Analoginis laikrodis ir chromo apdaila, nors ir atrodo tauriai, tačiau to nepakanka, kad CC galima būtų vadinti mažesniuoju prestižiniu Phaeton.

Comfort Coupé turi daug naujų technologijų

Tačiau įvertinus transmisiją, Volkswagen CC gali puikiai varžytis su vokiškomis Premium markėmis. Ypač jei komplektuojamas su 300 AG benzininiu V6 varikliu, DSG dviejų sankabų pavarų dėže, DCC adaptyvia pakaba ir visais varančiaisiais ratais. VW užuot automobilį pavadinęs CC Comfort Coupé drąsiai galėjo rinktis SC – Sport Coupé vardą. Vingiuotame kelyje ketverių durų kupė valdomas tiksliai, o standi pakaba ir patogios sėdynės gundo važiuoti dinamiškai. Be to, pavaras galima perjungti prie vairo esančiomis svirtelėmis.