Duris atvėrė pirmas oficialus „Honda“ salonas Lietuvoje

Algimano Brazaičio nuotr.
Didžiausio Lietuvoje oficialaus „Honda“ salono atidarymo metu, kviestinei publikai pirmą kartą pristatytas naujasis „Honda Civic“. „Sulaukėme ne tik puikių atsiliepimų, bet ir pirmųjų potencialių užsakymų“ – džiaugiasi renginio organizatoriai, įmonės „Nippon Auto“ atstovai.

Naujasis „Honda Civic“, tobulintas ketverius metus, nepaliko abejingų. Vyrai daugiau domėjosi automobilio techninėmis savybėmis, o moterims paliko įspūdį patrauklus automobilio dizainas ir salonas. „Visi pabandžiusieji šį modeli, teigia, kad „Honda“ pasiekė naują lygį – Premium klasė už prieinamą kainą“ – teigia UAB „Nippon Auto“ generalinis direktorius Tomas Vėbra, pristatęs naują automobilio modelį.
Atidarymo šventės metu naujajam „Hondos“ salonui buvo įteiktas simbolinis samurajų šalmas iš kompanijos Šiaurės šalių regiono vadovo Tokanobu Ochiai. Svečias džiaugėsi, kad visas renginys atspindėjo „Honda“ prekės ženklo dvasią – tvirtas, patikimas, kūrybiškas.
„Manau tai buvo vienas sėkmingiausių salono atidarymų. Kiekvienas automobilis, motociklas ar kitas įrenginys yra mūsų meno kūrinys ir buvo tiesiog neįtikėtina išgirsti, kaip variklių garsų kompozicija darniai skamba su kameriniu orkestru“ – sakė „Honda Nordic“ generalinis direktorius Takanobu Ochiai. Svečią sužavėjo muzikinis Šv.Kristoforo orkestro pasirodymas. Maestro Donatas Katkus dirigavo ne tik muzikantams, bet ir „Honda“ varikliams, motociklams, žoliapjovėmis, kurių garsai susiliejo į naują simfoniją. Scenoje taip pat pasirodė DJ VirusJ, kurio jaunatviška jėga uždegė orkestro dalyvius tęsti pasirodymą netradiciškai, o ant motorinių priemonių.
Atidarymo metu ne vienas dalyvis buvo nustebintas dar neregėtos „Honda“ pasiūlos. Buvo pristatyti tokie prekės ženklai kaip „Honda Power Products“ bei „Honda Marine“ – žinomi specialistų, tačiau sunkiai randami Lietuvos rinkoje. Šiais prekės ženklais žymima buities technikos ir pramoniniai įranga, kaip sniego valymo mašinos, žolės pjovimo mašinos, motorinių valčių varikliai, generatoriai, siurbliai ir kita techninė įranga. Daugiau sužinoti ir išbandyti šiuos produktus „Honda“ atstovai kviečia jau nuo šio penktadienio.
Atidarymas nepraėjo be šventinių dovanų. Loterijos metu svečiai laimėjo įvairių „Honda“ suvenyrų, iš kurių labiausiai įsiminė prabangus laikrodis „Tai mano pirmasis daiktas į „Honda“ kolekciją, toliau manau bus tik didesni dalykai ir su ratais“ – džiaugėsi staigmena prizo laimėtojas. Atidarymo proga Honda“ salono lankytojai, apsilankę šį savaitgalį, turės galimybę laimėti važiavimą Kačerginės lenktynių trasa kartu su automobilių sporto čempionu, lenktynininku Andriumi Firantu ir jo sportiniu Honda S2000 automobiliu. „Siekiame, kad mūsų gaminiai nebūtų eksponatai už stiklo. „Honda“ geriausiai suprantami per pojūčius, todėl siekiame, kad jų būtų daug ir malonių“ – pažadėjo salono atstovai.
Į naujus „Honda“ namus UAB „Nippon Auto“ atstovai kviečia atvykti visus jau šį penktadienį. Durys bus atviros bus lankytojams kovo 23 dieną – nuo 9 iki 19 val., kovo 24 dieną – nuo 10 iki 17 val., o kovo 25 d. – nuo 10 iki 15 val. Salono lankytojus pasitiks gyvas DJ VirusJ pasirodymas, laukia ne vienas konkursas bei galimybė pamatyti ir išbandyti naujus „Honda“ produktus.

Algimanto Brazaičio nuotr.