„AgroBalt 2012“ lankytojams pristatyti komerciniai „Fiat“ automobiliai

Praėjusį savaitgalį Kaune vykusioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „AgroBalt 2012“ lankytojai turėjo galimybę susipažinti, įvertinti ir pigiau įsigyti komercinius „Fiat“ automobilius. Įgaliotoji šios markės atstovė Baltijos šalyse UAB „Autobrava“ parodoje buvo viena iš nedaugelio ne sunkiąją žemės ūkio techniką atstovaujančių bendrovių.

Viena iš komercinių automobilių rinkos lyderių, „Autobrava“, „AgroBalt 2012“ parodos lankytojus su komerciniais „Fiat“ automobilių modeliais supažindino siekdama palengvinti žemės ūkio ir kitų bendrovių veiklą bei prisidėti prie įmonių transporto kaštų taupymo.

Komercinius „Fiat“ automobilius parodoje „AgroBalt“ pristatėme pirmąsyk, nes jaučiame pastaruoju metu augantį susidomėjimą komerciniais automobiliais ir poreikį su jais susipažinti iš arčiau. Taigi, džiaugiamės galėdami žemės ūkio ir kitų bendrovių atstovams pasiūlyti jų poreikius geriausiai atitinkančias transporto priemones, pelniusias pasaulinį pripažinimą, bei prisidėti prie efektyvesnės įmonių veiklos“, – tvirtina Linas Paulauskas, UAB „Autobrava“ direktorius.

Šių metų parodoje „AgroBalt“ buvo pristatyti trys komerciniai „Fiat“ automobilių modeliai – „Fiat Doblo Combi Maxi“, „Fiat Doblo Cargo Maxi“ ir „Fiat Ducato“, pasižymintys dideliu talpumu ir krova, aukšta kokybe ir ekonomiškumu.

Pernai Hanoveryje (Vokietija) vykusioje prestižinėje sunkvežimių ir komercinės paskirties tarptautinėje automobilių parodoje „Fiat Doblo“ buvo išrinktas geriausiu 2011 m. lengvuoju komerciniu automobiliu.

Anot L. Paulausko, „AgroBalt 2012“ dalyviai turėjo išskirtinę galimybę ne tik iš arti pamatyti bei susipažinti su šiais automobiliais, bet taip pat įsigyti juos su nuolaidomis – parodos metu buvo dalinami specialiai parodai išleisti nuolaidas suteikiantys pinigai, pavadinti pagal senovines itališkas dukatų monetas. Šie nuo 4000 iki 8000 Lt dydžio nuolaidas suteikiantys „pinigai“ „Autobrava“ salonuose galios iki gegužės 24 d.

Autobrava“ pernai Lietuvoje išlaikusi absoliutaus lyderio pozicijas komercinių automobilių srityje, per pirmus keturis šių metų mėnesius jau pardavė 22 „Fiat Doblo“ ir 36 „Fiat Ducato“ modelius arba 14 automobilių daugiau nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

19-tąjį kartą organizuotoje tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „AgroBalt 2012“ dalyvavo 35 atstovai iš 10 užsienio šalių (Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Italijos, Kinijos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Rumunijos, Lenkijos, Moldovos). Parodos organizatoriai – LR Žemės ūkio ministerija.