„Opel Astra” GTC laimi „red dot” dizaino apdovanojimą

„Opel Astra” GTC laimi prestižinį pasaulio dizaino asociacijos „red dot” apdovanojimą, produktų dizaino kategorijoje. Tarptautinė žiuri kompaktišką kupė, kuris tik prieš kelis mėnesius pasirodė rinkoje, įvertino už sportišką, efektyvų ir patrauklų dizainą bei inovatyvias technologijas.

30 – ties narių „red dot” komisija aukščiausiu balu įvertino „įspūdingą ir sportišką“ „Astra” GTC dizainą. Žiuri taip pat pabrėžė panoraminio priekinio stiklo, kuris be jokių sujungimų tęsiasi ligi stogo vidurio, privalumus: „visi keleiviai gali vienodai mėgautis kelione”.

„Didžiuojamės šiuo apdovanojimu, kuris įrodo, kad „Opel“ kuriamas dizainas – skulptūriškas meniškumas ir vokiškas preciziškumas – turi didelį potencialą. Toks įvertinimas reiškia, kad dizainą kurį kuriame, vertina ir klientai, ir ekspertai.“ – sako Markas Adamas, „Opel/Vauxhall“ dizaino vice prezidentas.

Daugiau nei 1800 dizaino kompanijų ir dizainerių iš 58 skirtingų šalių dalyvavo šių metų „red dot: produkto dizainas“ konkurse. Rinkimuose buvo vertinama 4515 produktų 19 – koje skirtingose kategorijose, todėl konkurencija buvo labai stipri. Tačiau „Astra“ GTC sugebėjo nugalėti konkurentus.

„Red dot“ apdovanojimu įvertintas kompaktiškas kupė tęsia šių apdovanojimų tradiciją „Opel“ modeliams.  Anksčiau už dizainą buvo įvertinti „Astra Sports Tourer“, „Opel Flextreme GT/E” koncepcija, „Insignia“, „Opel“ GT ir ankstesnės kartos „Astra“ modeliai.

„Red dot“ apdovanojimai organizuojami nuo 1955 metų ir šiandien tapo vienu  prestižiškiausiu konkursu pasaulyje, vertinančiu dizainą įvairiose srityse.

Puikus vaizdas dėka priekinio panoraminio stiklo

Klientai užsisakę priekinį panoraminį stiklą naujoje „Astra” GTC, gali mėgautis nuostabiais vaizdais. Ši išskirtinė detalė suteikia sportiškajam kupė dinamišką bei prabangią išorės išvaizdą. Didelis panoraminis priekinis stiklas tęsiasi ligi stogo vidurio kas vairuotojui ir keleiviui suteikia puikų matomumą ir erdvės pojūtį. Nuo intensyvių saulės spindulių galima apsisaugoti specialia apsaugine stumdoma uždanga. Ši uždanga lengvai slankioja ir koreguojama pagal poreikį. Apsauga nuo saulės komplektuojama su integruotu skydeliu nuo saulės, kuris pasislepia galinėje stogo dalyje.