Naujasis „Opel ADAM” – prašmatni miesto laisvė ant ratų

Kai Paryžiaus automobilių parodoje („Mondial de l’Automobile”, ji dirbs nuo rugsėjo 29 d. iki spalio 14 d.) įvyks ADAM pasaulinė premjera, naujasis, prašmatnusis, mažasis „Opel“ modelis atskleis ir vieną iš savo unikalių pusių, kuri kaip niekad didina mobilumą mieste.

„Opel“ stende lankytojai ras visiškai integruotą „FlexFix“ dviračių laikiklį (užsakomas papildomai). Tokia inovatyvi įranga yra tik „Opel” automobiliuose ir ADAM savininkams suteikia galimybę pasirinkti: arba judėti su savo mašina, arba atsisėdus ant dviračio. „FlexFix“ dviračių laikiklis ADAM vairuotojams padeda įtemptą miesto gyvenimą padaryti be stresų. Tai galima naudoti spontaniškai, visiškai pagal savo skonį, orą, eismo sąlygas ir aplinką.

„FlexFix“ dviračių laikiklis yra montuojamas galiniame buferyje, todėl visuomet prieinamas. Laikiklis valdomas ranka ir tad juo labai paprasta naudotis, nereikia jokių įrankių ar papildomos įrangos. Kai laikiklis nereikalingas, jis išnyksta ir yra beveik nepastebimas galiniame buferyje.

Su „Opel ADAM“ tvirtinimo sistema galima vežti iki 30 kg sveriantį dviratį. Tai reiškia, kad nauja sistema leidžia gabenti ir elektrinius dviračius. „FlexFix“ įrenginio komplektą papildė dar vienas adapteris, kuris gali įtvirtinti papildomą dviratį, sveriantį iki 20 kg. Tad šiuo atžvilgiu „FlexFix“ tampa naudingas ir dviem žmonėms.

„Opel FlexFix“ sistema patraukli dėl savo ergonomiškumo: lyginant su kitomis dviračių įtvirtinimo priemonėmis, pavyzdžiui, laikikliu ant stogo, dviračių nereikia sunkiai kilnoti aukštai virš galvų, nes „FlexFix“ laikiklis įrengtas žemai. Net ir pritvirtinus dviračius, galima atidaryti galines duris ir patogiai patekti į bagažo skyrių. Be to, „FlexFix“ gali būti komplektuojama su automobilio statymo sistema, padedančia išvengti įlenkimų ar įbrėžimų statant mašiną.

„FlexFix“ įranga įtiks norintiems greitai nuimti dviratį bei važiuoti, visur ir bet kuriuo laiku, ne tik mieste, bet ir gamtoje savaitgaliais. Tai dar vienas pavyzdys beveik beribio „Opel ADAM“ pasirinkimo, leidžiančio sukurti asmeninį stilių. Be to, pritaikydami ADAM asmeniniam skoniui, parengti trys apdailos variantai: ADAM JAM, ADAM GLAM ir ADAM SLAM. Pirkėjai turi didelį kėbulo, salono spalvų, išskirtinių dizaino detalių pasirinkimą.

Naująjį „Opel ADAM“ galima bus užsakyti po automobilio oficialaus pristatymo Paryžiaus automobilių parodoje rugsėjo 29 d. – spalio 14 d. Pirmieji automobiliai prekybos salonus pasieks 2013 metų sausio mėnesį.

„Opel FlexFix“ dviračių laikiklių sistema gali būti užsakoma ir kitiems „Opel“ gamos automobiliams. „Opel” yra vienintelis gamintojas, siūlantis tokią, visiškai integruotą laikiklių sistemą.