Naujieji „Dacia Lodgy“ IR „Doker“ jau Lietuvoje


Rugsėjo 21-23 d. Žalgirio arenoje vyksiančioje specializuotoje automobilių, serviso įrangos ir detalių parodoje „Kauno automobilių dienos 2012“ bus pirmąkart Lietuvoje pristatyti naujieji „Dacia“ automobiliai – septynvietis vienatūris „Lodgy“ ir universalus bei praktiškas penkių vietų mikroautobusas „Dokker“.

Klaipėdiečiai „Dacia Lodgy“ modelį galės pamatyti apsilankę rugsėjo 22 d. šalia „Švyturio“ arenos vyksiančioje automobilių parodoje, o vilniečiai turės galimybę susipažinti su šiuo modeliu nuo rugsėjo 21 d. bet kuriame „Dacia“ salone.

„Lietuvoje jau galima užsisakyti septynvietį „Dacia Lodgy“, kurio kaina, priklausomai nuo pasirinkto varianto ir įrangos, svyruoja nuo 33 iki 53 tūkst. litų. „Dacia Dokker“ į Lietuvos rinką atkeliaus šį rudenį ir bus pigiausias automobilis savo segmente“, – teigia „Sostena“ salono atstovas.

„Dacia Lodgy“ iš kitų automobilių išsiskiria ypač erdviu salonu, galinčiu talpinti net septynis keleivius. Kuriant šią transporto priemonę buvo galvota apie šeimos poreikius, todėl išėmus pridedamą galinę sėdynę, bagažinės talpa siekia iki 2617 l. „Lodgy“ išsiskiria ypač mažomis eksploatavimo išlaidomis, o nuo pat naujojo automobilio pardavimo pradžios galima rinktis iš trijų variklių: 1.6 MPI 85, 1.5 dCi 90 ir 1.5 dCi 110. Vėliau sąrašą papildys naujasis 1.2 TCe 115, pirmą kartą pradėtas montuoti „Renault Megane“ automobiliuose.

„Dacia Lodgy“ įmontuota multimedijos sistema „MEDIA NAV“ liečiamu ekranu su radiju, laisvų rankų „Bluetooth“ jungtimi, garso sistema, USB jungtimi ir navigacija. Automobilyje taip pat įdiegtas greičio ribotuvas ir galiniai automobilio pastatymo jutikliai – ši įranga iki šiol nebuvo naudota „Dacia“ modeliuose.

„Dacia Dokker“ automobilis yra pritaikytas įvairių poreikių turintiems klientams – pageidaujantiems transporto priemonės tiek didelių gabaritų krovinių gabenimui, tiek patogioms šeimos kelionėms. Priėjimą prie krovinių palengvina plačios slankiojančios durys, o gabenimo pajėgumai yra vieni geriausių segmente, maksimali krovimo talpa – 3 kubiniai metrai. Kaip ir „Lodgy“, šiame automobilyje įmontuota multimedijos sistema „MEDIA NAV“ su 7 colių ekranu, „Bluetooth“ jungtimi ir navigacijos sistema.

Įsigyjant „Dacia Dokker“ galima pasirinkti vieną iš 4 variklių – visiškai naujo 1.2 TCE 115 ir 1.6 MPI 85 benzininių variklių bei 1,5 dCi 75AG ir 90AG dyzelino variklių. Abu dyzeliniai varikliai naudoja tik 4,5l/100 km degalų ir išmeta 118g/km CO2 emisijos.

„Dacia Lodgy“ automobiliui yra taikoma 5 m./ 100 000 km gamintojo garantija.